Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén, szerintetek ki a...

Őszintén, szerintetek ki a "kemény"? (lent)

Figyelt kérdés

Ugye a mai fiatalok (már 14 évesek körében is) hódit az alkoholizmus,a dohányzás.Menőnek,keménynek érzik magukat.A Facebookra is Jack Daniel'S-t raknak be borítóképnek,meg sörösdobozokkal fényképezkednek.Ők ettől érzik nagyfiúnak magukat.De most szerintetek ki a nagyfiú?

Aki ezt issza

[link]

Vagy aki ezt:

[link]



2013. szept. 29. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Istenem... egyik sem. Egy fiú attól lesz az én szememben "kemény", hogy el lehet vele kulturáltan beszélgetni művészetekről, politikáról, történelemről, filmekről, könyvekről. Tojok rá, hogy mit iszik vagy eszik, vagy, hogy mennyire van kigyúrva...
2013. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy mit iszol azért, mert nagynak szeretnél tűnni.
2013. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Egyre elterjedtebb a fiatalkori alkoholizmus. Kérdezem, hogy mit csinál a szülő, hogy nem veszi észre. Gondolom, a gyerek okosan titkolja, a szülő meg elfoglalt, és nem nézi ki a gyerekből. Sajnos.

Nagy bajok lesznek belőle, az alkoholról nagyon nehéz leszokni, ha nem lehetetlen. Nem kemény fiúk lesznek, hanem kemény alkoholisták. Az a nagyfiú, aki nem attól nagyfiú, hogy mit iszik. Nincs összefüggés. :)

2013. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Hát megnéztem a képeket. A második kép nekem nagyobb fiú. :) én is szoktam...
2013. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!