Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha verekedésbe...

Lilly16 kérdése:

Mit tegyek ha verekedésbe keveredtem?

Figyelt kérdés
Van pár lány a suliba akikről azt beszéli mindenki hogy a suli ********.És van az egyiknek egy barátja aki a barátőmnek is tetszik és ezért azok a lányok a barátnőmemel majdnem verekedtek.És most én is írtam nekik az ask.fm-en hogy hagyjátok békét a barátnőmet ******! de névtelenül mert már unom a sok verekedést.sokan azt mondják nekem hogy kemény csaj vagyok jól tudok verekedni de most valahogy nincs kedvem hozzá. És irtam nekik többet és felválaltam a nevemet és még letagadtak mindent, hogy nem is csináltak semmit a barátnőmmel, pedig láttam hogy de. de én csak megvédtem a barátnőmet. és valaki más is irogat nekik mostmár hogy ******,névtelenül,és azt hiszik én vagyok és már elgük van belőlle. de ez már tényleg nem én vagyok.más ask.-ján valaki más irogat.és azt hiszik hogy én vagyok névtelenül .de nem. Na és most megakarnak verni, álitólag betörik az orrom meg megtépnek. de én egyáltalán nem félek mert tudok verekedni ,megtudom védeni magamat. és mostmár akarok is verekedni.csak azt mondták hogy a suliba fognak nekem állni.és azért nem akarok a suliba mert akkor kapok of.-it.de ők is. de tanszobán jó mert akkor nincs ott of.
2013. okt. 4. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt ne velünk beszéld meg, hanem velük vagy a tanárokkal vagy a szüleiddel. Vagy rosszabb esetben a rendőrséggel.

Ma már sok embernek annyira torz a lelke, hogy nem számít neki, ha kárt tesz a másikban. Még élvezi is...

2013. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez eléggé ovodás szint. Baromi gyerekes ilyenről még nem is hallottam. A kérdés is tök értelmetlen. "Mit tegyek ha verekedésbe keveredtem?" Hát ha már benne vagy nyílván bunyózol. Minden második mondanotban írod a "verekedés" szót, kemény. Mi az, hogy most már verkedni is akarsz? Nagyon harcias csajok vagytok, inkább járjatok valami sporot űzni. Gyanítom ez az egész a felesleges energia levezetésről szól.
2013. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen minden mondatba?????? vagy 3ba irtam.és nem vagyok benne de értelmezhetnéd!!!! verekedésbe keveredtem. szóval minden nap kötekednek odajönnek........ biztos most fekszek azt verekszek....... nemtom ki az ovodas. biztos veled is tortent mar ilyen.és nem kell menősködni....
2013. okt. 8. 20:40
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy legalább nem iylen hanem biztos verekedtel mar vagy kötekedtem mar veled.akarki is vagy.
2013. okt. 8. 20:41
 5/7 A kérdező kommentje:
kötekedtem*-*kötekedtek
2013. okt. 8. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
na mi volt vágülis? bunyo? ki nyert? :)
2013. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
majdnem bunyo, de nem mert nem jott suliba...
2013. dec. 28. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!