Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azért mert gazdagok a szüleim,...

Azért mert gazdagok a szüleim, mért gondolja azt mindenki, hogy a seggem alá raknak mindent és magamtól semmit nem értem volna el?

Figyelt kérdés

Szerint ez csak azért van , mert nagyon sok az írígy ember és nem tudnak csak a más bajával foglalkozni .

Nem kérkedés miatt mondom ,de szüleimnek több 100 millió forintuk van , és nincs olyan , hogy kérek 10 milliót és adnak.


Emlékszem még régen mikor kissebb voltam és zsebpénzt kértem azt kérdezték , hogy az olsztálytársaim mennyit kapnak és nekem is úgy járt.


Nekem nincs 100 millióm , de jobban élek mint az átlag , van salyát házam , kocsim , meg minden összesen kb. 32millió értékben és mindenki azt mondja köszönjem a szüleimnek , és rohadtul idegesít , hogy így lenéznek.


2009. nov. 8. 21:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha az én szüleim lennének olyan gazdagok

minden hétvégén templomba járnék

2009. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
ha egyszer igazuk van... tényleg köszönd a szüleidnek...
2009. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

egyszer tudnád meg milyen érzés minimálbérért dolgozni

élelmiszerboltban !!!

2009. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%

Hát nézd, azért mondják, mert tényleg minden a s.gged alá van rakva. Én zsebpénzt soha nem kaptam! Semennyit! Arra esély sincs hogy valaha is saját kocsim legyen, ház előbb-utóbb kell, de az is csak hitelből lesz majd meg.

Egyébként ha emellett nem vagy nagyképű, nem érezteted másokkal hogy neked van, a másiknak meg nincs, akkor nem hiszem hogy beszólnának, viszont ha nekem beszólnál bármit is én is a szemedbe vágnám, hogy "hja, neked könnyű".

Nem tudom miért zavar téged, ez van, szokd meg. Ez legyen a legnagyobb bajod, hogy néhányan beszólnak. Elcserélhetnéd az én gondjaimra, pl. hogy miből veszek jövő hétre bérletet.

2009. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
92%
saját---->pontos j
2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
Valóban mindent a segged alá raktak a szüleid.Nem te dolgoztál meg a házadért,kocsidért,hanem a szüleid.Egyáltalán te dolgozol valamit? Gondolom,hogy nem eladó vagy a Tescoban,vagy valamelyik Mec-Donaldsban?Bajba elnnél,ha annyiból kellene megélned,mitn a legtöbb embernek.Ez nem írígység,és nem lenézés,hanem az igazság.
2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

lány vagy?

hozzám jössz feleségül?


XD

2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
hát mér szerinted kinek köszönheted ha nem a szüleidnek?
2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Inkább tanulj meg helyesen írni... Az sokkal inkébb minősít egy embert.
2009. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

"mért gondolja azt mindenki, hogy a seggem alá raknak mindent"


"van salyát házam , kocsim , meg minden összesen kb. 32millió értékben"


Nem kötekedésből, de ilyen fiatalon(nem lehetsz valami öreg ha még a szüleiddel nyaggatnak+az írásod is árulkodó) nem hinném hogy magadtól szerezted meg mindezt.

Lehet hogy nem feltételek nélkül, csak úgy hogy"nesze fiam itt egy kocsi ott meg ház", de ők "rakták a segged alá".


"nagyon sok az írígy ember"

Így ismeretlenül nem mondhatod hogy irigyellek, viszont szerintem mások sem amiatt mondják amit mondanak rád.

2009. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!