Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hányszor kötöttek beléd az...

Hányszor kötöttek beléd az utcán vadidegen emberek és ebből hány volt roma?

Figyelt kérdés

Nem rablási kísérlet, vagy rablás, hanem csak egyszerűen beszóltak mert az úgy jó.

Belém eddig 3x kötött idegen ember,ebből 2x cigók voltak (egy 4 fős csoport és egy 10 fős, egyszer pedig egy magyar de ő egyedül)

Mindannyiszor ép bőrrel megúsztam, és semmi előzmény nem volt amivel kiprovokáltam, máig értetlenül állok mindhárom eset előtt.



2013. okt. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszólogatós számtalanszor, rablási kísérlet kétszer, de ha felmegy az adrenalin, akkor elég jó futóvá válok hirtelen, úghogy megúsztam :)


Mind cigány volt, bár nyílván nem cigányok is szóltak már be, de azokat ismertem, és volt előzménye a történetnek..

2013. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Négyszer, ebből kettő roma volt. A harmadik esetben hárman voltak, szerintem az egyik félroma lehetett, ránézésre. A negyedik egy hajléktalan volt, vagy legalábbis annak nézett ki.
2013. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére olyan még nem volt, hogy odajöttek volna és belémkötöttek volna, csak beszólogattak. És mindegyik cigány volt...
2014. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!