Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a rendőr elkérte a személyi...

Ha a rendőr elkérte a személyimet, akkor lehet még ebből bajom?

Figyelt kérdés

Biciklivel nem álltam meg a zebra előtt, amin éppen pár c*gánykölyök ment át. Csak simán átmentem közöttük, nem is volt probléma, csak beszólogattak mint mindig. Megálltam a bolt előtt (oda tartottam), de odajött hozzám autóval a rendőr. Csak úgy kérte a személyimet, odaadtam neki, még meg is kérdeztem, hogy "köröznek vagy miért?". Beszélgettünk pár szót, majd annyit mondott, hogy "szabályosan közlekedj, mert feljelentelek". Éppen indult volna, amikor beugrott, hogy hol a bibi és mondtam neki, hogy azért nem álltam meg, mert ha megállok, akkor belémkötnek a taknyok (ez igaz is, ezért járok itthon szinte mindig biciklivel) és sajnálom, máskor figyelek. Kérdezte, hogy "c*gányok?" mondtam, hogy "ja". Erre meg azt reagálta, hogy "miért nem ezzel kezdted? akkor megvertük volna őket." :D

Mondtam, hogy nem akartam problémát, azért nem említettem... Szóval, a kérdés adott, várom a válaszokat. :)



2013. okt. 11. 18:13
 1/3 acelsziv ***** válasza:
100%
nem lesz bajod... simán igazoltattak és kész.
2013. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ó, hát megúsztad, :D

de szerintem ha a c*gányok nem kerültek volna szóba, akkor sem lett volna gáz

2013. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kemény:)

Nem lesz belőle bajod,ne félj.

2013. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!