Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Geocaching. Van aki már...

Geocaching. Van aki már regisztrálhat saját geoládát?

Figyelt kérdés
A geocaching.hu-ra gondolok. Szeretnék egy sajátot, de még nincs meg 50 megtalált ládám. Arra gondoltam, hogy akinek van, együtt regisztrálhatnánk a ládát, én meg elrejtem.

2013. okt. 14. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
jatsz a .com-on es nem lesz ezel bajod. raadasul sokkal jobb is szerintem.
2013. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 polarbeer ***** válasza:

Szia! Nekem 151 megtalálásom van a Geocaching.hu-n. Nem vagyok nagyon aktív, sokszor kirándulok, de nem mindig ládázom. Saját ládát korábban szerettem volna rejteni, most már annyira nem izgat, de ha gondolod, segítek. Csak GPS-t szerezz, mert nekem nincs (nem is kell, anélkül sokkal jobb móka).

Ha találsz egy igazán rejtésre alkalmas helyet, ami valami miatt különleges, páratlan, és szeretnéd felhívni rá a nagyközönség figyelmét, akkor megbeszélhetjük, hogy rejtünk közösen. Írj privátban :)

Üdv.:

polarbeer

2013. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te egyedül úgy elrejteni nem tudod... max segítesz valakinek elrejteni egy ládát... De azt te nem viheted fel az oldalra, tehát mint rejtő nem a Te neved lesz ott, és nem téged fognak majd "zaklatni" a keresgélők; csupán a láda leírásánál szerepelni fog a neved, mint segítő. :) De nem tudom hoyg ez neked mire jó, hogy odaírja valaki a neved... Szerintem semmi jelentősége nincs.


Mutatok egy példát, mint ez: [link]


Amint látod elég sok az elrejtő, de kiemelve az a felhasználó van alatta, aki igazából elrejthette, mert megvolt az 50 találata.


Légy kitartó, keresgélj, utána majd egyedül is rejthetsz...


#1-nek: Szerintem a .hu sokkal jobb, mitn a .com. Itt vannak jelszavak, és pont ez a jó benn, egy kis kihívás, nem pedig csak rámondják, aztán soha életében nem járt ott az illető... :)

2013. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Az elso vagyok.

Mi a baj azzal, hogy nincsenek jelszavak? Aki akarja mondja be, hogy megtalalta, engem nem zavar... Ez biztos ilyen kicsavart magyar gondolkodas, hogy ha nincs megakadalyozva, akkor biztos csal... Mindegy en elvezem es oda rejtek ladat, ahol valamit meg szeretnek mutatni masoknak, nem oda, ahova engedik a "kivalasztottak".

2013. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző már ne haragudj de a com oldalon is van moderacio...
2013. okt. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Mindenki más miatt keresi a ládákat. Te mondjuk azért, mert szeretsz kirándulni... Más meg egy versenynek fogja ezt fel. És akit a verseny szellem fűt, netán azért csinálja, hogy meglegyen az 50 ládája és ki tudjon helyezni egy sajátot, akkor ez a jelszó egy biztosíték... Szerintem meg pont ez a jó benn, hogy a jelszó miatt keresed a ládát... Az nekem nem jön be, hogy csak úgy hasraütés szerűen belehet logolni 1000 ládát, semmi bizonyíték nélkül... Nem tudom, hogy abba mi a jó... Egyébként az csak jó, ha moderálják a ládákat, hogy hova lehet rakni, és hova nem... De com-on is ugyan ez a helyzet...
2013. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!