Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak a dícséretre?...

Hogyan reagáljak a dícséretre? (lennt)

Figyelt kérdés

Pl.: Ha azt mondják, hogy ügyesen játszok a hangszeremen, akkor azt mondom, én nem úgy hallom.

Vagy mondjuk ha azt mondják jól nézek ki, mindig az a reakcióm, hogy "óh, nagyon".

Ti hogy szoktatok/hogy kell egy-egy dícséretre reagálni? Mert mindig azt hiszem, hogy ha azt mondanám, hogy köszönöm, akkor azt hinnék, hogy elbízom magam, vagy beképzelt vagyok stb...

Bocs, hülyeség, csak egyszerűen nem tudom, hogy hogy kell ilyenkor reagálni :)

13/L



2013. okt. 15. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne kombináljál, a 'köszönöm'-be ne láss bele ennyi mindent, pont megfelel válasznak. :) Az lenne a beképzelt, ha azt válaszolod, hogy 'Tudom.', vagy valami ilyesmi.
2013. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Főzős Laci ***** válasza:
Örülni kell neki,meg kell köszönni,de méltónak kell lenni,hogy az is maradj huzamosabb ideig!
2013. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!