Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit reagáljak erre? Én kicsit...

Mit reagáljak erre? Én kicsit kellemetlenül érzem magam miatta, de nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már régebb óta levelezünk. Jó barátoknak tekintjük egymást, annak ellenére, hogy még nem találkoztunk. De kicsit félre érthető videókat és kommenteket ír facebook-on az üzenőfalamra. Ezekre nem szoktam reagálni. Nem úgy gondolja Ő sem, de ezt a 400 valamennyi ismerősöm nem biztos, hogy így gondolja.

Hogy mondjam meg neki finoman, hogy ne bántódjon meg?

Tegnap temette el az apukáját, édesanyja rákos, testvére szintén beteg. De ezt ugye nem mondhatom el mindenkinek, mert csak én tudom.

Én 21, Ő 24 L


2011. nov. 1. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Írj neki valami olyasmit, hogy kedves, hogy gondol rád azzal, hogy dolgokat ír/pakol a faladra, de ezt te nem igazán szereted, inkább küldje el a linkeket e-amilben, úgy is meg fogod nézni, reméled, hogy nem baj, ha erre kéred. ha tényleg a barátod, ezen nem szabad megsértődnie.
2011. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy Emberek szolásai,mondásai, ha ezt beütöd a google -ba sok mindent talász
2011. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

En letorulnem. Nem mondanek semmit.

Nem ismeritek egymast, biztos hogy ennyi beteg van korulotte, vagy csak beadja a sajnal dumat?

2011. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem hazudik. Megbízom benne, de tényleg nem szeretném, hogy lezbikusnak higgyenek. Ezt a számot küldte most, mert szeretem Dolhai számait,de a szövege nem épp baráti kapcsolatra utal: http://www.youtube.com/watch?v=OxlixGqKq4o
2011. nov. 1. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, de nekem is meghalt apukám, ha mostanában történt volna, és a többi családtagom is beteg lenne, valahogy az lenne az utolsó gondolatom, hogy facebookra posztolgassak... Kicsit fura számomra a lelkivilága.. Megijesztene. Komolyan.
2011. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja meghalt az apukája, de anyukája betegsége miatt csak most tudták eltemetni. Nem tudom eddig nem merült még fel benne, hogy hazudna valamiben is.
2011. nov. 1. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul leszbikus kihivas a dal amit kuldott.

1. Tudja, szereted az eloadot

2. Ha csak a cimet analizljuk, hogyan tudna elni nekuled, teged is elveszteni (mint baratot), hogyan tudna segitseged, biztatasod nelkul elni. Elni az t nem kell szo szerint venni, hanem lehet, hogy tovabb kuzdeni, tovabb menni, stb


Szerintem nem is gondolta vegig, a szovegre nem is figyelt oda.

Ez meg nem gaz.

2011. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem érthetik félre akik ezt nem tudják?
2011. nov. 1. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyaltalan nem. Az erettebb agyuak nem egybol szexualitasra gondolnak, hanem arra, hogy szep szam, ha meghallgatjak.
2011. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen levelezgetések amik csak a virtuális 'valóságban' léteznek csak megsúgom,hogy nem valódiak.Bármi is igaz az ő életével kapcsolatban,teljesen máshogy van az életben,hiába igaz.


Az ilyen kapcsolatok nem vezetnek sehova....

2011. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!