Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Szent Johanna Gimi 3. -4....

A Szent Johanna Gimi 3. -4. -ben Reni miért kér bocsánatot Virágtól?

Figyelt kérdés
Megvan mind a 7 SZJG kötet, de ezt sosem értettem... Virág hagyta ott Renit egy koncerten, elveszetten, egyedül. Aztán Reni kért bocsánatot tőle, mert otthagyta? Jó, hogy Virágnak pont akkor lett volna szüksége rá, de akkor megkereste volna a koncert végén, és nem hagyta volna ott őt egyedül... Ti hogyan gondoljátok?

2013. okt. 15. 19:36
 1/5 vörös98 ***** válasza:
100%
Köszönöm!:D én már nem mertem megkérdezni ezt, mert a végén le lennék ugatva. Én hősöm!/hősnőm xD
2013. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Reni tökéletesen nyomi,így elhiszi,hogy ő a hibás.Még a szülei is őt hibáztatják.CSoda,ha azt hiszi,hogy ő a hibás?
2013. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 18. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert Reni tényleg JÓ barátés annyiban ő is hibás volt, hogy nem hallgatta meg Virágot! :)
2013. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel Reni alapból nyomi, ő is hibásnak érezte magát, meg már Virág barátsága is hiányzott neki.
2013. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!