Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogom van kivenni a kulcsot,...

Jogom van kivenni a kulcsot, vagy szabàlysértés?

Figyelt kérdés

Ha egy bizonyos gép közös hasznàlatra van fennttartva,és megvan jelölve ki melyik nap hasznàlhatja ,de az elöttem lévö hasznàlo nem hagyta szabadon a gépet(benne hagyta a kulcsot,holott màra nekem van kiirva),akkor mi a teendö?Kivenni a kulcsot nem merem,mert az magàntulaj ,elérni az illetöt nem tudom.Nekem pedig szükségem van a gépre.

Mit tennétek?


2009. nov. 11. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen gépről van szó, ennek megfelelően a helyzet sem világos. De ha ma Te vagy jogosult a gép használatára, és a használatba vételnek feltétele, hogy a másik kulcsát ki kell venned belőle, akkor én kivenném, magamnál tartanám, majd amikor sikerül elérnem az illetőt, közölném, hogy nálam van a kulcsa, és kérdőre vonnám, hogy ha van egy szabály egy dolog közös használatára vonatkozóan, akkor azt miért olyan rohadt nehéz betartani?
2009. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mosogép a közös gép,és kulccsal müködik.Szoval tàrsashàz,és itt ezt igy oldottàk meg.
2009. nov. 11. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
vedd ki a kulcsot, használd a gépet, tedd vissza a kulcsot.
2009. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Vagy úgy!:) Azt hittem, valamilyen munkahelyi eszköz. Ebben az esetben a második válaszoló tanácsa szerint járnék el.:)

2009. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én úgy látom, hogy ez az elvesztette/becsületes megtaláló kategória.


vedd ki, tedd zsebre, írjál neki egy cetlit az ajtajára, hogy megtaláltad, nálad van. használd a gépet.


(ha a lakása ajtajában felejtené a kulcsát azt is otthagynád?)

2009. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!