Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemen vagyok első éves,...

Egyetemen vagyok első éves, elvagyok keseredve egyszerüen körülöttem mindenki olyan okos, nekik minden sikerül én meg szinte mindig hibázok. Hogy lehet ezt elviselni? Szégyelem magam sokszor pedig beleadok mindent

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor mondják, hogy általánosban éltanuló vagy, középsuliban azért az első ötben benne vagy, majd egyetemen rájössz, hogy a világ leghülyébb embere vagy. :D


Semmi gond nincs ezzel, csupán előnyből indulnak. Az első évre még fel lehet készülni érettségik alatt, viszont te is ugyan olyan jó szakember lehetsz, ha keményen tanulsz érte. A másik dolog, hogy egy előadáson pl. elég sok ember van, nálunk sokszor előfordul, hogy valaki tud olyat amiről én nem is hallottam soha, de jó, egy témakörben lehet valaki penge, vagy olvashatott már utána előtte, nagy általánosságban mégis a tanulás és a rendszeres készülés kerekedik felül. Ne másokat nézz, hanem törekedj a tőled telhető legjobbra.

2013. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van:)):*
2013. okt. 16. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzel így, én is így éreztem az egyetemen.
2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel." Bertrand Russel
2013. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!