Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátnőm teljesen önbizalom hiányos. Azt hiszi nem tetszik nekem pedig szerintem nagyon szép és okos, hiába dicsérem egyszerűen nem hiszi el, szegény már mióta ezen rugózik.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy is szoktad dicsérni, hogy mások is hallják? akkor talán elhiszi :)
2011. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, egyszerűen ha már meghallom hogy azt mondja "csúnya vagyok" "nem is tetszem neked" már a falat kaparom. Sirba visz ezzel komolyan. :D
2011. ápr. 2. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én isilyen vagyok, bár direkt kevesebbszer mondom előtte, de hiába mondja nem hiszem el :D de am lehet csak azt szeretné hallani hogy dícséred :P ne csak akkor mond neki hogy szép amikor azt mondja 'csúnya vagyok' hanem néha csak úgy is :)
2011. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondom én mindig. :) De azt szeretném hogy tényleg legyen önbizalma mert szép viszont azt nem hogy azt gondolja hogy csak azért mondom hogy úgy mond elcsitítsam. :)
2011. ápr. 2. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Amikor elkezdi, hogy csúnya, meg hasonlók, akkor nyilván azt várja, ogy azt mond, hogy gyönyörű, és pont ezért nem hiszi el, mert azt hiszi, hogy csak azért mondod (ilyenek vagyunk mi nők). Akkor mond, amikor nem számít rá, pl reggel meglátod, és mond neki, hogy milyen gyönyörű, vagy ha valami olyasmi van rajta, amiben nagyon csinos, akkor mondd neki, hogy mennyire jól áll neki, anélkül, hogy ő bármilyen megjegyzést tenne magára. Plusz üljetek le megbeszélni ezt, hogy mitől ilyen önbizalomhiányos, de ezt is akkor, amikor épp nem "nyavajog".

Amúgy nagyon rendes srác lehetsz az alapján, ahogy megfogalmaztad, mert nekem is van néhány ilyen barátnőm, és ez eléggé idegesítő, pl amikor elkezdik, hogy jajj, milyen vastag a combjuk, kövérek stb, innen meg onnan kéne fogyniuk. Volt, hogy egyik osztálytársam a hasára panaszkodott, hogy mekkora és én meg nem azt mondtam erre, hogy jajj, ne is mond, nekem meg a kisujjam perce vastag és az sokkal rosszabb, hanem azt, hogy akkor napi 20 felülés, és a probléma megoldva. Erre hatalmasat nézett, de utána odajött, hogy mennyire igazam van, eddig nem is tűnt fel neki, hogy mennyire gáz, hogy nyavajog. Nem azt mondom, hogy te is csináld ezt, mert a barátnő az más, de mindenképpen beszélj vele. hogy nem szabad magára rossz megjegyzéseket tenni, mert a végén még elhiszi, az embernek csak pozitív megjegyzéseket szabad magára tenni, mert nincs szükség arra, hogy még rosszkedvvel is tovább rontsuk a helyzetet. Remélem érted, hogy mit mondok. Reggel felkel, a türörnek azt mondja, hogy jajj, de szép és okos vagyok, nem azt, hogy hú de nagy a seggem, azt úgyis látja, ha úgy van...

2011. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!