Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dumaszínházzal kapcsolatban...

Dumaszínházzal kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi ki volt köztetek egynél többször valakinek az előadásán a corvin sétányon található dumaszínházban? Nagy kedvencem Kőhalmi Zoltán, és mivel felköltöztünk pestre,első dolgom az volt hogy elmenjek egy előadására. Nagyon jó volt, tetszett, és úgy gondoltam eljövök mégegyszer, vettem még két jegyet, Kiss Ádámmal illetve Bödőcs Tiborral való közös estjére...nem tudom e két előadóval is az lett volna-e, de Kőhalmi Zoltán mindhárom előadáson szóról szóra ugyanazokat a poénokat mondta el pedig nem vártam el hogy minden alkalommal új poénokat mondjon, de legalább a meglévőkből válogasson....Ti voltatok már így? mert nekem ez nagy csalódás volt alkalmanként 3000ft-ért:(



2013. okt. 19. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont Bödőcs Tibor mondta egyszer, hogy őt fél évente kell megnézni, nem hetente. Ha elmész egymás után kétszer ugyanarra színházi előadásra, akkor se lepődsz meg, hogy mind a kétszer pontosan ugyanazt kapod, és olyan nagy különbség tulajdonképpen nincs is a két műfaj között. Szerintem Te értetted kicsit félre a műfajt, ez egyáltalán nem arról szól, hogy az előadók kiállnak, és elkezdenek csak úgy dumálni, hanem egy jól begyakorolt műsorszámot adnak elő. Amúgy nekem is Kőhalmi a kedvencem, de idén már nem fogom megnézni. :)
2013. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát már én se! tudom hogy nem készülhetnek mindig újjal, meg ilyesmi, de nem is ezt vártam el, hanem hogy legalább másik poénokat mond, vagy legalább a fele lesz más, na de hogy szóról szóra ugyanaz....akkor ezt kiírhatnák a dumaszínházban, mert ez nem fair így...az ember honnan tudja ha vesz mondjuk két jegyet, hogy amúgy ugyanazt fogja hallani és ne vegye meg....persze tudom hogy ez nekik üzlet...
2013. okt. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!