Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » USA országismereti könyv?

USA országismereti könyv?

Figyelt kérdés
Ismer valaki felnőtteknek való országismereti könyvet az USA-ról? Azért érdekelne, mert ki szeretnék költözni és jó lenne ha előtte azért tanulhatnék a történelmükről, földrajzról, ilyesmi. Természetesen nem baj ha angol nyelvű.

2013. okt. 22. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Az USA nem ország, hanem államszövetség. Ez épp olyan, mintha teszem azt Franciaorszagrol szeretnél tanulni, de eurol szolo könyvet keresel. Előbb válaszd ki az államot, aztán keress hozza könyvet, ugy nagyobb sikerrel jársz.
2013. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az USA nem ország?? De igen az USA ország. Prezidenciális szövetségi köztársaság ami 50 tagállamból áll, de attól még ország...
2013. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Tehat az Europai Unio is orszag. Ertem. bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok....
2013. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na, ez a nap is eljott


Elkezdodott egy vita arrol hogy " Orszag-e az Amerikai Egyesult Allamok ?"


Izgalommal varom a folytatast


Cheers from Seattle

2013. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy az EU ország.


Viszont az USA egy ország, tagállamokkal. Akárcsak Németország is egy ország, tartományokkal. :)

2013. okt. 23. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Az Egyesult Allamok igenis egy orszag, ami tagallamokbol all.


Az Europai Unio, ahogy a neveben is benne van, egy unios szovetseg, amit az europai kontinenes egyes orszagai alkotnak.


Udv Utah allambol.

2013. okt. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

My compatriot from Utah :

Would you agree that the # 1 respondent seems to be a little fucked in the head ?

Just enough for it to be noticeable :)

2013. okt. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Brokerguy, b+. :)

A többieknek: sajnálom, ezek szerint tévedtem. Legalább elismerem. Elso voltam.

2013. okt. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Brokerguy!


Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten - biztosan ismered a mondást. A szep beszédet te kezdted, igy magadról is nyilatkoztal a privát üzenetedben. Kettőnk között a különbség annyi, hogy en nem gondoltam komolyan a csúnya szót - némi gondolkodással ez eszedbe juthatott volna a smileyrol.... Mindegy.

A további félreértések elkerülése végett: privát üzenetre sosem válaszolok.

2013. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elsőtől azt már meg se merem kérdezni, hogy szerinte akkor mi a különbség Amerika meg az USA között :D
2013. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!