Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani az...

Hogy tudnám megoldani az osztály problémáját?

Figyelt kérdés
8. Osztályos vagyok, és egy olyan osztályban vagyok, ahol van két lány és ők valakivel folyton össze vannak veszve (ez az új szokásuk). Múlt karácsony előtt összevesztek 3 másik lánnyal az osztályból, az kb. 2 hete megoldódott, kibékültek, és a tegnap óta velünk vannak összeveszve de úgy, hogy az osztályból minden lány... (18-an vagyunk, ebből velem együtt 4 fiú, és 14 lány) Azért vesztünk össze, mert Halloween-re a tanárnővel cukorral bevont almát készítettünk, és a lányok csinálták, mi is csináltunk kb. 4-et fejenként az elején.... Aztán elfogyott a csoki hozzá, és az egyik csaj kérdezte hogy ki megy el csokiért, mi fiúk el akartunk menni, de erre azt mondják hogy nem lehet ilyesmit ránk bízni... Jó... ezt "lenyeltük", aztán odamentem még hogy "csináljak almát" és erre el kezdtek kiabálni hogy miért nem megyek el onnan... miért lábatlankodok.. és akkor a végére mi voltunk a rosszak hogy miért nem segítettünk... De hogy segítsünk ha nem hagyják??? -.-" és ma egész nap folyt a vita... a suliban bírtam, de már itthon facebookon már nagyon megúntam és ki akartam ezzel a két csajjal békülni... de azt vettem észre, hogy velük nem lehet normálisan beszélni... Bocsánatot is kértem meg minden csak fejezzék már be de minden hiába... Úgy utálom az ilyent hogy nem lehet a dolgokat normálisan megbeszélni... Kérlek, ha van ötletetek hogy hogyan tudom megoldani ezt, segítsetek... Köszi előre is!
2013. okt. 25. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nézik az Éjjel Nappal Budapestet. Ott megy az ilyen, a veszekedés, de az olyan veszekedés aminek igazából kiváltó oka sincs. Egyszer komolyan mértem stopperrel, hogy a főcím után hány másodperc kell egy veszekedéshez. 44 másodperc... :D De szörnyen elkezdtem butulni attól a pár, összesen kb. 4 résztől, amit láttam, így azóta sem láttam több részt.
2013. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... eléggé oda vannak érte...
2013. okt. 25. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
legalább idejében láttad, hogy ilyen is van. meg ne próbálj ilyen természetűt feleségül venni.
2013. okt. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha... Ilyen csajból én nem kérek...
2013. okt. 27. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!