Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A punkok elítélik a homoszexua...

A punkok elítélik a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van egy punk barátnőm, aki biszexuális. Én eddig úgy tudtam, hogy a punk gondolkodásmód elítéli az azonos neműek közti vonzalmat annak ellenére, hogy ők nagyon "szabad" életet élnek. Nagy általánosságban ők hogy vélekednek erről?
2009. nov. 13. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom biztosan, de szerintem nekik alapvetően semmi bajuk a homoszexuálisokkal.

Max. a jellemzően homoszexuális viselkedésmódot (fiúknál lányos viselkedés) ítélik el.

Inkább a skinhead-ek utálják a homoszexuálisokat.

2009. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérdés, de szerintem ez változó. Mint minden embernél. Nekem nagyon rosszul esett,mikor a jónak hitt "haveri" társaságban olyan megalázóan beszéltek a melegekről,hogy akkor fogam magam és elmentem onnan.

Lehet levágták,hogy mi a szitu. Engem nem érdekel. Tanulják csak meg,hogy nem csak azok a seggüket riszálók vannak a kamionokon,meg divattervezők.

Hanem kétkezű dolgozók,munkások,tanárok,diákok,mérnökök,ügyvédek,orvosok stb.

2009. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a kérdést kíváncsiságból tettem fel, mert én régebben mindig azt hittem, hogy a punkok elítélik a homoszexualitást, akárcsak a skinhead-ek. Aztán elgondolkodtam azon, hogy ugye a punkok általában nagyon szabadon élnek, élvezik az életet, sok dolgot kipróbálnak, bevállalósak, nem érdekli őket a társadalom és így lehet, hogy tolerálják a melegekkel.
2009. nov. 13. 18:39
 4/12 A kérdező kommentje:
*melegeket
2009. nov. 13. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs ilyen általános szabály. Mivel a punkok általánosságban anarchisták, ezért egyértelmű lenne, hogy a homoszexualitást nem ítélik el, hiszen a homoszexualitás ellent mond az egyházi szabályoknak, amiket a punkok elutasítanak. De azért ettől függetlenül a punkoknál is épp úgy jön le, ha valakiről kiderül, hogy b*zi, mint más társaságban.


egy egykori punk csaj

2009. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
A homikat minden normális ember elítéli.
2009. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez emberenként változó. Én pl. mint punk abszolút nem ítélem el őket, a baráti körömben több meleg fiú és lány van, én pedig biszexuális vagyok.

Szerintem alapvetően egy normális ember toleráns másokkal szemben.

2009. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
MIért? Van, aki nem ítéli el őket? :O
2009. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Az emberek 80%-a elítéli.


Amúgy, hogy valaki milyen zenét szeret és mi a szexuális beállítottsága, nincs összefüggésben, kivéve az olyan divatmajmoknál, mint az emósoknál.

2009. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az emberek 80%-a ítélné el. Egyébként nem a kérdésre válaszoltál, úgyhogy teljesen felesleges volt leírnod a véleményedet, nem érdekel senkit.
2009. nov. 16. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!