Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a homoszexu...

Miért van az, hogy a homoszexuális férfiakat, jobban elítélik, mint a leszbikus nőket?

Figyelt kérdés
Mind a kettő a saját neméhez vonzódik, de mégsem egyformán ítélik el őket. Én amúgy egy normális, nőket szerető férfi vagyok, még mielőtt, félreértések történnének.
2009. dec. 21. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert két nő jól néz ki együtt, van ugye múltja is és irodalma is annak amit csinálnak (leszbosz szigete stb).

De az hogy két férfi egymás seggébe dugja a farkát aztán leszopják egymást annyira nem király sztem :D

2009. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Pedig a férfi homoszexszualitásnak is van "múltja", és romantikus irodalma pl. a rómaiak, akik férfikkal és nőkkel is ágyba bújtak.


Egyébként szerintem azért, mert amit két nő csinál egymással, azt egy férfi és nő pár is megteszi, amit két férfi az sokkal idegenebb és agresszívabbnak érzi a heteroszexszuális. Bár divat mostanában az anális közösülés, a heteroszexszuálisoknál is, de nem bevett gyakorlat.

És az nem fura, ha két barátnő ha találkozik egymással, akkor megy a puszi, simi ölelés, tehát egy intim viszony, még akkor is ha az ellenkező nemhez vonzódnak. Viszont ez a férfiaktól idegen és ezt nem tudja teljesen megérteni a heteroszexszuális.

2009. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

szerintem azért, mert a homokos pasik legtöbbje affektálva beszél, hogy ezzel is felhívja mindenki figyelmét a másságára. nőknél nincs ilyen, tehát nem derül ki azonnal.


amúgy én egyformán gusztustalannak tartom mindkét nemnél.

2009. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

szerintem is amit a 2. írt.

egyébként én is ugyanolyannak találom mindkét nemnél...

2009. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Azok a lányok akik smárolnak és mutogatják magukat nem leszbikusok, csak a férfiak miatt csinálják. Viszont a rövidhajú, tényleg leszbikus nők hasonlóan undorítóak mint a melegek.
2009. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

21:59


Nagyon rátapintottál a lényegre, teljesen egyet értek.

2009. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert a leszbikus nőket nem veszik komolyan, azt hiszik, hogy csak a férfiak kedvéért csinálják, akkor is, ha valójában nem. Más ugye, ha egy leszbikus nő nem igyekszik megfelelni a szépségnormáknak, ugye mint egy előző válaszból látható - rögtön ugyanúgy elítélik őket is.

Másik tény valóban az, hogy sokan nem tudják, a meleg férfiak közt is vannak olyanok, akik elutasítják, nem szeretik az anális szexet.

És sok meleg férfin nem látszik az orientációja, ahogy sok leszbikus nőn sem.

2009. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg azért, mert a nők gyengédebbek és 2 gyenge, érzékeny lény egymáshoz való viszonyulása sokkal kevésbé fura, mint az erősebbik nem "elgyengülése". Barátnők között is sokkal intimebb a viszony, megfogják egymás kezét, megölelik egymást, azt mondják egymásnak, hogy "szeretlek" stb. Én leszbikus vagyok, de soha senki nem mondaná meg rólam, mert túl nőies lány vagyok, s nem is kívánok felhagyni ezzel a kinézettel/viselkedéssel.

19/L

2009. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zenon ***** válasza:
0%
Szerintem azért,mert férfi (és talán női)szemmel ha két szép lány nyalja,csókolja egymást,az sokkal szebb látvány,mintha két srác tenné ugyanezt.Brr!Én a leszbikusokra nem úgy tekintek,mint a melegekre.Valójában a legtöbb leszbi filmen két nő kölcsönös,segített önkielégülését látom,ha műbrokival is,akkor nem is leszbikről van szó,hiszen az egyik nő helyettesíti a férfit.A nők simulékonyabbak,jobban törődnek a másik féllel,mint a férfiak.Szerintem ez esetben elmosódnak a határok.A szex náluk más értelmet nyer,mint a melegeknél.
2010. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!