Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakran jártok kínai éttermekb...

Gyakran jártok kínai éttermekbe? Szeretitek? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Igazából az keltette fel a figyelmemet, hogy mentem

a Körúton és kb. 50 méterenként volt egy kínai étterem, plusz az elágazó utcákba is szinte mind.


Tényleg ennyire népszerűen, ilyen sokan járnak oda?

Mert elég alacsony áron árulják a kaját (egy adag 5-600 ft), ráadásul nagy adagok is, szóval gondolom alacsony árréssel ill. profittal dolgoznak.


2009. nov. 13. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem bár csak pár hónaponta járok. Téleg nagy adag persze a húsi benne a legkevessebb de még így is elég 2 embernek.
2009. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer voltam, de nem mentem többet. Minden tele olajjal, undormány volt.
2009. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Én egy ideig nagyon oda voltam a kínai kajáért, aztán egyszer nagyon elrontottam vele a gyomromat... és azóta valahogy nem nagyon járok kínaiba :D

Egyébként tényleg az a gond, hogy zsíros nagyon, főleg ha már 1-2 órája ott áll... De például a szezámmagos csirke nagyon finom, csak frissen kell kifogni.

2009. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem kajától függ, hogy mennyire zsíros.

Pl.: Az édessavanyú vagy a szezánmagos nem nagyon szokott az lenni.


Engem az zavar, hogy az ételek 80%a csípős, a maradék 20% pedig nagyon édes.


De ha ilyen sok kínai étterem van, akkor ezek szerint sokan járnak ezekbe, nem?

2009. nov. 14. 00:29
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk Pécsen szerintem nem sok kínai van. Itt a gyros a menő, azt minden sarkon árulnak szinte :)

Kínaiban nem nagyon szoktam enni. Mondjuk attól függ, hogy kínai gyorsétteremre gondolunk, vagy rendes kínai étteremre. A gyorskaját - főleg a kínait - nem nagyon szeretem, van pár ehető kajájuk, de nem az én világom. Viszont ha rendes étteremről van szó, akkor nagyon jókat lehet enni. Tavaly nyáron találtam egy tök jó kínai éttermet, ahol volt szerencsém cápalevest enni üvegtésztával, na az nagyon finom volt.

2009. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Én még egyszer sem voltam kínaiban de nem is akarok menni.

Valahogy nincs étvágyam az ilyen ételek pedig biztos hogy van köztük finom kaják is csak nem vagyok az ilyenekhez hozzászokva.Én inkább megmaradok a házi kosztnál meg ha úgy adódik elmegyek egy jobb étterembe a családommal.

2009. nov. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami nálunk van a közelben ott nagyon finom, ált. egy hónapban egyszer-kétszer ott eszem. Egyszer mentem másikba de ott rohadt szar volt, szóval ami nálunk van ott finom + a kínai pasi már megtanított pár kínai szóra is:D
2009. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Én is egyszer voltam, soha többet!

A rizs tele volt olajjal, a szezámos csirkemell pedig nem tudom miből volt, de hogy nem húsból, az biztos! És az is tocsogott az olajban.

2009. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 2x ettem, nagyon finom itt érden a kínai, bár igaz, nem nagyon értettük meg egymást a kiszolgálóval, de hát tanuljon meg rendesen magyarul
2009. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ritkán járok, volt már jó és rossz élményem is.

A zöldséggel telenyomott tésztákat nem szeretem, egyszer sikerült olyat kérnem, nem is bírtam megenni.

Pár hete viszont a délinél (felfelé onnan, ahonnan a várba indulnak a buszok) ettem nagyon finom csirkét, olcsó is volt. Oda majd még visszalátogatok.

2009. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!