Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenkinek van egy "nagy...

Mindenkinek van egy "nagy ötlete"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt olvastam valahol, hogy minden embernek van egy nagyon jó könyv, film vagy valami ehhez hasonló ötlete. Ez tényleg igaz, mert nekem nincs ilyen úgy direktben?!? Nektek van?

2013. nov. 1. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy nagy van,hanem több kicsi.
2013. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez szabályszerűség lenne, inkább amolyan inspirációs bullshit. Statisztikailag az emberek 99%a soha nem ér el sikert az önálló gondolataival. Ettől függetlenül a lehetőség nyitott, elég sok példát látsz arra, hogy miként robban be valaki az innovációival és tehetségével.
2013. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok ötletem van. A gond csak az, hogy a legtöbb sz@r.


- George Carlin

2013. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges,nekem is vannak(vagyis voltak,mostanában nincsennek) jó ötleteim csak nem tudom őket megvalósítani,mert nem értek hozzá.

Ilyen ötlet-szinten sok mindenkinek lehet,csak a bővebb kidolgozásnál kezdődnek a bajok...

2013. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy mondanám, hogy mindenkinek LEHET egy " nagy ötlete ". Ez logikus, mert a lehetőségek száma határtalan, viszont a megvalósuló dolgok száma ennél mindig kisebb.
2013. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!