Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen előnyökkel jár a...

Milyen előnyökkel jár a norvég állampolgárság megszerzése?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Indulhatsz a parlamenti választásokon.
2013. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, rossz választ adtam... Pedig már 30 éve élek Norvégiában, a törvényeket is jól ismerem.
2013. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem ilyen jellegű előnyökre gondoltam, mint ahogy az sejthető is. Nem hiszem,hogy sok mindenkit izgatnának a parlamenti választások.
2013. nov. 3. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a többi következik ebből: semmi előnyöd nem származik. Magyarként termőföldet vásárolhatsz, bankot, gyárat alapíthatsz, dolgozhatsz szakértőként bárhol. Csak pénzed legyen. Még szociális segélyt is adnak a nem-norvég állampolgároknak...
2013. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem tudtam először, hogy egyáltalán komolyan gondolod-e. Annyi humorzsák van ezen az oldalon, és nem mindig kap normális választ az ember.

2013. nov. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!