Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A páromat (aki férfi) szeretné...

A páromat (aki férfi) szeretném kifesteni Halloween alkalmából, arcfestés ötleteket várnék, képek vagy videók formájában tudnátok ajánlani valami nagyon jókat?

Figyelt kérdés

Már minden elő van készítve az arcfestéshez, már csak egy jó ötlet hiányzik, hogy mi legyen a párom arcára festve?

Ijesztő legyen, de ugyanakkor lehet férfiasan szexis is.

Videókat és fényképeket várok.

Ti ha kifestitek milyenre festitek ki a saját arcotokat és párotok arcát? Sokat kell győzködni, vagy egyből megengedi?

Várom az ötleteket, köszönöm szépen!



2013. nov. 1. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap volt halloween amúgy.
2013. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de tegnap nem volt párom.
2013. nov. 1. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Első - ne legyél ünneprontó :D.
2013. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm drága Smartlboro!
2013. nov. 1. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


Mázli, ha neked is tetszik, mert 1 variánssal valószínűtlen eltalálni valakinek az ízlését, de egyrészt egyebet én sem igazán találtam, másrészt ezt a maszkot kivételesen nagyon jónak találtam én is ( legalább is nekem tetszene, ha a pasimat ilyenre festeném ).

2013. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!