Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A külföldieknek (barna bőrűekn...

A külföldieknek (barna bőrűeknek) könnyebb barátnőt találniuk? Vagy sokkal kevesebb esélyük van rá?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: török, arab, afgán, pakisztáni, iráni....

Szerintetek ugyanolyan eséllyel indulnak, mint a magyarok vagy rosszabbal?

És, ha rövid távon együtt is vannak valakivel szerintetek hosszútávon ez működhet? Házasság, együttélés.

Nektek bejönnek az ilyen fiúk, persze ha lány vagy ugyanolyan jövőképed lenne velük, mint magyar emberrel?



2013. nov. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésed nem teljesen egyértelmű.

Te mennél ki külföldre, vagy ő jönne ide, esetleg mindketten új helyre mennétek?

Egyébként teljesen ember függő, általában aki elhagyja a hazáját azért teszi mert, nincs jó munkája, vagy nem tetszenek neki az ottani szabályok, szokások.

Ha egy muszlim elhagyja a muszlim közösséget akkor valószínűleg nem ért egyet az értékrendjükkel, vagy szimplán állás reményében ment el onnan.

Viszont akár tetszik neki, akár nem valamennyire tuti át fogja venni az európai gondolkodást és muszáj lesz beilleszkednie, ha az állását is meg akarja tartani.

Ettől függetlenül otthon még lehet, hogy hithű muzulmán marad, és ugyanúgy pofánveri az asszonyt, ha rosszul néz más férfira, mintha otthon lenne, de szerintem ez nem jellemző.

Hosszútávon szerintem csak akkor működhet a kapcsolat, ha a muzulmán szokásokhoz híven próbálsz te is élni, gondolok itt arra, hogy a férj családja nagyon fontos stb.

Nem nekem semmilyen férfi nem jön be mert 2 tojás meg 1 lecsókolbász van a lábam közt, de akinek büdös a magyar fa-sz az üljön máséra.

2013. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.

nem a párom van itt Magyarországon és itt jöttünk össze.

2013. nov. 5. 15:33
 3/6 A kérdező kommentje:

De én ezt csak úgy kérdeztem, nem magam miatt.

Csak kíváncsi vagyok, hogy hogy állnak az emberek hozzájuk főleg a lányok párkapcsolat terén.

2013. nov. 5. 15:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy megnézik e őket, mint egy magyart vagy akár százalékban mutatva 70% nem 30% igen.
2013. nov. 5. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy jóképű csávót mindenhol megnéznek.

De szerintem inkább a feketékre buknak a lányok arabokra kevésbé.

Hacsak nincs hagyományos arab öltözéke meg 20 kilós fux a nyakában és ferrari kulcs minden zsebében :-)

2013. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kb ugyanannyi az esélyük, mivel mindenkinek más az ízlése...lehet, valakinek bejön, valakinek nem, lehet épp olyan lánynál próbálkozik, akinek a szőke, kék szemű srácok jönnek be, és akkor el lesz hajtva :) de ha meg olyannál, akinek bejön, akkor nem... na meg közöttük is van, aki jól néz ki, van, aki nem, van, akinek jó a stílusa, modora, van akinek nem....szóval nem attól függ, külföldi e


nekem például fekete párom van, de ettől még nem jön be mindegyik, sőt...a legtöbb úgy néz ki mint egy gyerek, kicsi, vézna, kölyökarccal, vagy akinek férfias az alkata, az nem helyes, stb.

2013. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!