Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mozgássérült parkolóban...

Mozgássérült parkolóban álltam meg, megoldás?

Figyelt kérdés
Tényleg teljesen véletlen álltam meg, nem figyeltem, rohantam és mire visszamentem az autóhoz, ott várt az 50.000-res csekk, alig ér többet az autóm.. Tudtok esetleg valamit, amivel ha eltörölni nem is, de enyhíteni lehetne a bírságon? KÖszönöm előre is a segítséget...
2013. nov. 6. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmetlenséget, rohanást nem nézik el még enyhíteni sem lehet. Ha nincs rá pénzed akkor keresd fel a céged aki megbüntetett és lehet kérvényezni tudtommal részletfizetést. De ez tényleg nem indok mert ha gyorsan mész és jön a csekk gyorshajtásért akkor sem mondhatod azt hogy sietsz mert azzal túlléped a sebességhatárt. Ha benézel egy elsőbbség adás táblát vagy átmész a piroson azt sem nézik el mert a közúton figyelni kell és tartani az adott szabályokat, ha sietsz indulj korábban. Ez nem mentesítő ok, meg hogy nem figyeltél ha ezt mondod nekik akkor ők azt mondják vissza mamit én az előbb hogy akkor átléped a sebességkorlátozást? stb...

Ez tanuló pénz hogy figyelj oda.

2013. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez szívás. Szerintem nincs rá megoldás. A véletlen, meg a "nem vettem észre", nem kifogás - ennyi erővel mindenki oda parkolhatna, ahová akar, aztán mondhatná, hogy nem vette észre, hogy tilos.
2013. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, majd legközelebb jobban figyelek, köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!