Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bántanak az osztálytásaim?

Miért bántanak az osztálytásaim?

Figyelt kérdés

Általánosba járok,és az osztályunkba 3 fiú jár.

Mindíg csak engem aláznak meg,bántanak.

Többször még a szüleim segítségét is kértem,hogy beszéljenek a fiúkkal.A beszélgetés nem nagyon használt semmit.

Mindíg ütögetnek,hozzám vágnak dolgokat.

A lábam 1 hónapja lett megműtve,abba is többször belerugtak ami nekem nagyon fájt.

Ma is kihúzták alólam a széket,leestem a földre..még belém is rúgtak..ezeken nagyon jót nevettek.

Sajnos én nem tudtam megszólalni sem,mert a sírás kerülgetett.A tanár pedig semmit nem is igazán csinált..

Meg mindíg nekemjönnek szándékosan.

Amikor nem tudok valamit akkor leszólnak meg bántanak.Eszem a kajámat EGYEDÜL és fejbevagdosnak meg ilyenek.:(

Nekem ez nagyon rosszul esik,ilyenkor ha vissza is szólok akkor is a könnyeimmel küszködök és ebből ők egy jó viccet csinálnak..

Én őket nem nagyon bántottam meg soha meg ilyenek,ezért nem is értem..


2013. nov. 8. 20:57
 1/10 anonim válasza:

Először is mert nyomorékok. Az ilyeneket agyba főbe kéne verni..

Másodszor meg az attól függ..

Milyen a bőr színed ?

2013. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem az háborít fel, hogy a tanár nem csinál velük semmit, főleg, ha látja is. Márpedig ezek ellen nincs más módszer mint felnőtt segítségét kérni. A szüleidnek meg nem a fiúkkal, hanem a fiúk szüleivel kellene beszélniük, az osztályfőnököd jelenlétében...
2013. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fehér a bőröm színe.
2013. nov. 8. 21:27
 4/10 anonim válasza:
És az osztálytársaidnak ? akik b*szogatnak ?
2013. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fehér..
2013. nov. 8. 21:34
 6/10 anonim válasza:

Akkor nem rasszisták.. Csak szimplán nyomorékok..

Üss vissza..

2013. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, itt már csak az erőszak segíthet, mondjuk nyomd ki a szemét vagy rúgd tökön, ezek elég hatásos ellencsapások, semmilyen harcképzettség nem szükséges hozzájuk :)
2013. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

>> ezért nem is értem...


Elítélem az erőszakot és annak minden formáját, de azért jó lenne tudni az okát, hiszen senkit se ütnek ok nélkül... Vagy csak nem akarod megmondani ?

2013. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 00:17


Baromság. Láttál te már gyerekeket? Azért teszik, mert élvezik és megtehetik. A kérdező egyértelműen visszahúzódó, tipikus "áldozat alkat", aki nem tudja megvédeni magát, ha erőszakosan lépnek fel ellene és ezt sajnos ki is használják.


Kérdező, hány éves vagy és hanyadikos? Nem gondolkodtál iskolaváltáson?

2013. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak azokat bántják az ilyenek, akik hagyják magukat. Akik könnyű prédák. Ez így működik a természetben is. A farkasok sem a legerősebb szarvast vadásszák le, mert az kockázatos, és talán beleszaladnak egy fejrúgásba. Az osztálytársaid biztosra mennek, tőled pofont biztos nem kapnak. Miért csinálják? Mert jellemtelen emberek. De egy határozott fellépéstől meg is ijednek. Állj ki magadért.
2013. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!