Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bántanak engem?

Miért bántanak engem?

Figyelt kérdés

16/L

Végig az álltalánosban kivoltam közösítve azzal hogy milyen ronda, buta ostoba vagyok. Most a középsiéiban is állandóan bántanak. Gúnyneveket adnak nekem. A fiúk és a lányok is monják hogy nagyon csúnya vagyok. Nem azért de vannak olyanok akik ezerszer csúnyábbak az osztályban és őket nem is csúfolják. Bemegyek az osztályba köszönök és mindenki azt nézi hogy hogyan nézek ki és sugdolózni kezdenek. Mindig belém kőtnek ha elkérnek az utcsó óráról másnap azt halgatom egész nap hog te lógos gyökér meg ilyenek. Az is fúra hogy itt mindenki azt mondja hogy csúf egy lény vagyok, máshol az utcán ismeretlenek rám köszönnek, ha oda megyek a másik sulihoz a barátnőmért akkor a fiúk rámmosolyognak. Itt meg a lányok engem fényképeznek órán és állandóan röhögnek.

Vékony vagyok, de közben nőies az alakom. Normálisan öltözködök. Nem mint a többiek ilyenkor eljött szoknyába és topban.:S Jól ápolt vagyok. Nemtm mi a bajuk velem?


2013. jan. 8. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az.hogy irigyek,te meg nem állsz ki magadért.
2013. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt szokott lenni, hogy kiválasztanak egy embert, aki halk szavú,kicsit más, mint a többi gyerek,nem elég magabiztos, nem fog visszaszólni, és elkezdik piszkálni. Nálunk gimiben egy csendes, kicsit pattanásos lányt piszkáltak, aki elég félénk volt és egy nagyon magas fiút, aki lányokkal barátkozott inkább.Szüleid tudnak erről?
2013. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudnak róla, eddig nagyon nem csináltak semmit:(
2013. jan. 8. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akik 12-13-14 évesen olyan nyúlánkak, vékonyak, esetlennek tünnek a hosszú kezeik-lábaik miatt. Késöbb, ahogy nöiesednek, ezek a korábban elönytelennek vélt adottságok az elönyükre válnak. Talán Te is hirtelen lettél nagyon szép tinédzser. Olyan hirtelen, hogy a többieknek még nem volt idejük felocsúdni, és felfogni, h bizony übereled öket! Szerintem irigyek! Ahogy az elöttem szóló is mondta, keresnek valakit aki halk szavúbb, visszahúzódóbb a többieknél.

A mi osztályunkban én voltam akit kinéztek maguknak. Beléptem az osztályba és összesúgtak a hátam mögött, egyszer összebeszéltek, hogy mindenki üljön el az én padsoromból is... Nem értettem, hogy miért utáltak. Volt egy nagypofájú csaj aki szította a többieket és engem mindig bántott és megalázott... Most kellene megnézni! Le van süllyedve a béka segge alá. nem sajnálom.

Nyugi nem veled van a gond, ezt Te is látod, mert ahogy írtad, vadidegen fiúk vigyorognak rád, és Te is tudod, hogy nöies az alakod és igényes vagy. SZARD LE azokat a barmokat akik bántanak!!!

2013. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általánosban én is ki voltam közösítve,aztán gimiben fordult a kocka,megtaláltam azokat az embereket,akik el tudnak fogadni és én is elfogadtam őket.Az a kérdésed miért bántanak,hát erre egyszerű a válasz:mert gyökerek!!Mert annyi agyuk sincs,mint egy marék molylepkének,és még rosszindulatúak is..Én is azt hittem,hogy általánosban velem van a baj(persze én sem álltam ki magamért),de aztán rájöttem,hogy kevés normális és túl sok hülye ember él ezen a bolygón:S
2013. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Küldj egy képet légyszi!
2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol ki vagy közösítve, általánosban is, meg középiskolában is, akkor csak lehet benned valami hiba. (vagy csak simán paranoiás vagy) Miért kéredztetnek el utolsó óráról? Ki? A helyesírásod borzasztó!!!
2013. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nagyon gyosran írok akkor tényleg borzasztó, de amúgy 4 a helyesírásom. Akkor azért piszkáltak mert kövér, szemüveges, fogszabis lány voltam. :(
2013. jan. 8. 16:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz mentem. Megvagyok fázva, ezért jöttem el.
2013. jan. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!