Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik Stephen King regény a...

Kis Campi kérdése:

Melyik Stephen King regény a legjobb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 21:11
1 2
 1/11 piriiiiii ***** válasza:

Olvastam párat, nem rossz író végül is, de nem a kedvencem, szerintem sok a felesleges, unalmas, vontatott szöveg, amit erőnek erejével sikerül csak kisilabizálnom.

De nagyon tetszett a hosszadalmas mellékduma ellenére is a Rémkoppantók, meg a Mobil, és az Állattemetők.

A legjobb meg a Holtsáv volt, ötletes, és haladós, egyáltalán nem untatott.

Amit meg nem ajánlok, az a Setét torony. Összevissza, unalmas, érthetetlen. Viszont van egy érdekes hangulata.

2013. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok oda érte, tinédzser koromban viszont elég sok regényét elolvastam. Ami megmaradt bennem, hogy jó az 'Az' és a 'Rémkoppantók'.
2013. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És még a Green Mile is jó (a magyar címe nem ugrik be), ami filmen is nagyon jó, bár ha jól emlékszem, az csak novella, nem regény.
2013. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Green Mile egy regény, magyarul Halálsoron a címe. Csak eredetileg kis vékony kötetekben jelent meg folytatásokban.
2013. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja jó, csak nekem valami kisebb lélegzetvételű dolog rémlett, úgy emlékeztem, egy könyvben volt a Remény rabjaival együtt.


És volt még neki egy novellája (amúgy szerintem a novellái sokkal jobbak, mint a regényei), de ha megfeszülök, sem jut eszembe a címe. Arról szólt, hogy lehetővé vált a teleportálás, de el kellett aludni előtte, ezért mindenki kapott ilyen kis altatótablettát. Egy kissrác is kapott, de poénból nem vette be, így ébren töltötte a teleportálást, és megőrült, és a haja is megőszült meg a teste is megöregedett. Így leírva nem olyan érdekes, de nagyon jó novella, a mai napig emlékszem rá.

2013. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 HotChoc ***** válasza:
Tortúra. Ez a kedvenc könyvem, legalább 6-7-szer újraolvastam, illetve a Carrie. Mindkettő azonnal magával ragadott!
2013. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HotChoc ***** válasza:
Ja és 5-ös: a novella címe "A jaunt" :)
2013. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jujj de jó, köszi a címet!!
2013. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban imádtam, aztán kinőttem, így az újabb könyveit nem ismerem. A régiek közül a Ragyogás, a Rémkoppantók és a Hasznos holmik volt a legjobb.
2013. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pfú, nekem a Rémkoppantók meg az Állattemető jött be a legjobban.

De van egy rövidebb, a Bilincsben, az elég uncsi mondjuk, de valamiért nagyon megragadott.

2013. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!