Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Stephen King könyv?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ennek az írónak a könyvei hasonlítanak a legjobban Darren Sahn könyveihez.Még nem olvastam tőle semmit ezért szeretném tudni,hogy szerintetek melyik/ek a legjobb/ak.
2012. márc. 26. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem hasonlít darren sahn hoz az egy nyomi kis kaka

stephen king az jó. az egyik legjobb össze se lehet hasonlítani a kettőt...

sokak kedvence a shining/ragyogás

nekem a rose red, rózsa vére / diary of ellen rimbauer/ ER naplója.

2012. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rémkoppantók
2012. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát azok alapján amit hallottam róla, nekem ő már túl "beteg" dolgokat ír. De a Cujo-t azt szerettem, mert szeretem a kutyákat és ez még light-os.
2012. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legjobbak közé tartozik: A Ragyogás, a Christine, A Talizmán, az Állattemető, a Tortúra, a Holtsáv, a legújabb könyve a Búra alatt is nagyon ott van, illetve meg lehet említeni itt még a Setét Torony sorozatot is :D
2012. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az pedig,hogy Darren Shan rossz hát... ízlések és pofonok..nekem a kedvenceimhez tartozik,azért ne fikázzuk(:
2012. márc. 26. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém az Az (na jó meg a Borzalmak városa *-*) :) semelyik könyve nem múlta felül, se régi, se új :D
2012. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy a "Végítélet" a legeslegjobb! Meg a Rémület a sivatagban és a Hasznos Holmik! De a Végítélet abszolut pálmavivő!

Igaz ezt csak én mondom. Meg további 20millió ember világszerte, akik szerint szintén ez a legjobb könyve.

2012. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 delusion ***** válasza:
75%

Szerintem köze nincs Darren Shan-hoz - no offense.


Nehéz egy művét kiemelni a sok közül, főleg úgy, hogy nem olvastam még az összeset.


Annak idején 11-12 évesen kezdtem el olvasni az "AZ"-t, és évek kellettek, hogy befejezzem. Úgy éreztem, hogy nem akarom, hogy ennek valaha is vége legyen. Nagyon bele tudtam élni magam. Örök emlék, még akkor is, ha már nem emlékszek teljesen rá.


Ott van a Christine még. Számtalanszor kiolvastam már, és még biztos ki fogom párszor... kiemelkedő alkotás.


A Tortúráról is ugyanezek mondhatóak el.


A novellásköteteivel (Minden Haláli, Éjszakai Műszak) is nagyon meg vagyok elégedve. Ha valahol tudom, hogy sokat kell várnom, vagy utaznom etc., akkor mindig ezek fordulnak meg első opcióként a fejemben, mint időtöltési lehetőség.


Élveztem, de annyira nem maradt meg: Álomcsapda, Hasznos Holmik, A Mobil, Blaze...


Én eléggé összevissza olvastam ki a könyveit, ezeken kívül még a Végítélet, a Tűzgyújtó, a Ragyogás a "top notch", legalábbis sokak szerint. Az elmúlt években eléggé elhanyagoltam a műveit, de egyszer tuti meg fogom vásárolni az összeset, majd idővel kiolvasom.

2012. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Carrie
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A végítélet tényleg nagyon jó! Mindenképp olvasd el.
2013. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!