Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség lenne...

Szerintetek szemétség lenne ha facebookon csinálnák egy kamu profilt és úgy írnák rá arra a srácra, aki tetszik? És megsértődne érte, ha kiderülne majd hogy ki vagyok és hogy ez csak egy kamu profil? Máshogy esetleg hogy ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
8évet egy osztályba jártunk,de még ennyi idő alatt sem kerültünk annyira közel egymáshoz,hogy ismernénk a másikat. Most ment mindegyikünk másik gimibe,igy már nem találkozunk. Viszont én még mindig szeretem. Irtam is neki facebookon,hogy nem e találkozunk,de azt irta,hogy sok a talija. Szerintem am azt hiszi,hogy ismer,pedig ez nem igaz. Szoval csak azt akarom hogy legalább megismerjen,aztán ha úgy se kellek neki...akkor hagyom. Am ha jóba lennénk megmondanám neki hogy ki is vagyok.

2013. nov. 10. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon gyorsan felejtsd el.
2013. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hulyeseg.
2013. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 év alatt eléggé meg tudott ismerni ahhoz, hogy eldöntse, tetszel-e neki nem?
2013. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 8 év alatt nem akart megismerni, akkor mit vársz?

Most ráadásul tele van új arcokkal a környezete, biztos megakadt a szeme néhányon, azokkal próbálkozik.

2013. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!