Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb szemétség...

Mi volt a legnagyobb szemétség amit valaha tettél? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 12:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
A pasim eltartatta magát hónapokig, megcsalt amíg én külföldön güriztem, majd hazaérve az fogadott hogy a családom kitagadott mert hogy kurwa vagyok kint...? (oké ez a rész nem érdekelt mert nem nagyon tartottuk a kapcsolatot az alkoholizmusuk miatt) és azt kívántam neki ezért, hogy rohadjon le a f*rka... Pár hétre rá hallottam hogy megszoptatott valami förmedvényt, és olyan vérbaja lett hogy többé nem lehet gyereke. Nem tudom szemétség volt e, de nekem miatta nem maradt senkim.
2013. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Túlságosan makacs természetem van,és sokszor megbántottam,elmartam szavakkal olyanokat,akik nem érdemelték meg.Most már más hogy csinálnák bizonyos dolgokat,mert nem maradt senkim.Így,úgy döntöttem külföldre költözök.
2013. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Első vagyok, hidd el tényleg ez a jó megoldás!:) én azóta is külföldön élek, 2 éve megtaláltam életem szerelmét, aki szintén magyar:) jót tesz egy kis levegőváltozás !:)
2013. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen,magam is úgy vélem.Mondjuk én nem a pénz kereset miatt,mennék ígyis szépen keresek.Maga az emberek miatt,meg tudom,hová tartoznák igazán..mert Magyarországon,már nem tartozom senkihez sem.Sajnos bennem is van a hiba,már máshogy állok a dolgokhoz,és nem vagyok annyira öntörvényű mint azelőtt.Új embereket meg már nem akarok itt megismerni,ezért is szeretnék elmenni,3-4hónapon belül.
2013. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
74%
Időnként összebarátkozom emberekkel, de csak rövid távon sikerül elviselnem bárkit is, és igaz, hogy azalatt az idő alatt tényleg a tűzbe teszem a kezem értük, de aztán jön egy pont, amikor szó nélkül eltűnök az életükből. Elég görény dolog, mert tudom, hogy hiányzom nekik, és mégsem reagálok a hívásokra, levelekre. Igen, mindig megbánom, de ez vagyok én. Ma már inkább ezzel kezdem az ismerkedést, de a lelkiismeretem sose lesz tiszta.
2013. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ezzel nincs gond, én is csak eltűntem mint szürke szamár a ködben. Azt kell tenni, ami jólesik, ha másokkal foglalkozol mindig akkor sohasem jutsz előrébb.

Egy jótanács: ha külföldön vagy, ne barátkozz külföldi magyarokkal! Itt kint a magyar a magyarnak farkasa, lehetsz akármilyen jófej, segítőkész, megtalálják a módját hogy rossz pillanatokat szerezzenek neked. Nem tudom hogy miért van ez így, de szinte mindíg mindenkivel ezt tapasztalom, ill ezt hallom vissza.

2013. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Ja, 20/N
2013. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Én 25/F, amugy nem nagyon érdekelnek a magyarok,itt sem kint sem.nevemet is megváltoztattam azóta,nos igen.Valóban nem jutsz előrébb,én pl nagyon sokat fejlődtem ilyen téren,önálóbb vagyok,sikercentrikus vagyok.nem azt mondom,hogy nem lenne jó egy társ,egy barátnő..de csak is kint akarok családot szigorúan.
2013. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon helyes hozzáállás!:) még sokra viheted vele!

Lehet hogy rosszul hangzik az, hogy 20-27 évesen nem vagy bulizós/barátkozós/pletykás fiatal, de hogy is mondjam.... Azt vettem észre, hogy a legjobb, akár hosszú évekig tartó barátok képesek a legnagyobbat taposni az emberen, mert ők ismernek a legjobban... Ezért kell mindig tartani a 2 lépés távolságot. Még akkor is, ha mindíg segítettél neki és támogattad.

2013. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Feltörtem az exem iwiw-jét, és a megfelelő üzeneteit továbbítottam a megfelelő embereknek.


45% és 54% ne offoljátok szét a kérdést! Ezt vitassátok meg priviben.

2013. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!