Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mi a helyes...

Ebben az esetben mi a helyes nyelvtanilag?

Figyelt kérdés

Sajnos mivel érdemben nem kaptam erre választ akárkitől kérdeztem, akármilyen nyelvtani oldalt néztem, így itt kérek segítséget, remélem sikerrel :D

az alábbi esetről van szó:


A központban a hagyományos ajurvédikus kezeléseket alkalmazzák:

 Abhyanga: teljes test meleg olajos masszázsa, 60 perc ára: 8000 Ft, 90 perc ára: 9500 Ft

 Abhyanga: teljes test meleg olajos szinkron masszázsa, ára: 12.500 Ft

 Padabhyanga: ajurvédikus lábmasszázs, 30 perc ára: 4500 Ft

 Shirodhara: ajurvédikus fejmasszázs, homlokra csorgatva a meleg gyógyolajat, 30 perc ára: 6500 Ft


A sorok végére kell vajon vessző/pontosvessző? vagy ez sima felsorolásnak minősül, így nem kell utána semmi?

köszönöm a segítséget!


2013. nov. 14. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi
2013. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ott vannak a "pöttyök" (jelek) a felsorolás előtt

AZ elég

2013. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalábbis én nem raknék ki semmit
2013. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így jó.

A szinkronmasszázst egybe írnám, és a sorok elé gondolatjelet tennék, de ha ragaszkodsz az ikonhoz, akkor maradhat.

2013. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!