Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok, vagy mi az szerinted...

Mik azok, vagy mi az szerinted, ami a legjobban hiányzik Magyarországról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 15:06
1 2
 1/13 piriiiiii ***** válasza:
100%
Optimizmus, talpraesettség, összetartás.
2013. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Öntudat, magabiztosság és visszafogottság, továbbá a másik előzetes megbecsülése (míg okot nem ad az ellenkezőjére).


De a legeslegjobban a gondolkodás.

2013. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
szakértő kormány
2013. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mirk ***** válasza:
50%
Jó fizetés.
2013. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Normális fizetés és a kissebség nélküli állapot.
2013. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Tisztesség.
2013. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első két válaszolóval egyetértek.


Egyesek gondolkozásából arra nézve, hogy mi hiányzik Magyarországról, kiderül az is , hogy miért hiányoznak mindezek a dolgok.

2013. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bár ez nem nagy dolog, vagy lehet mégis? De én az elhangzottakon kívül még a nézhető TV műsorokat is hiányolom. Jelenleg Magyarországon élek, és nem nézek televíziót. Nem értettem, csodálkoztam, hogy miért flegma, meg fura stílusú és viselkedésű velem a kistestvérem, aztán egyszer egyedül voltam itthon és bekapcsoltam a TV-t. Hát egy lányt láttam (valóság show) aki pont ugyanúgy affektált egy férfival, mint ahogy velem szokott a kistestvérem, ugyanaz a hanglejtés, bunkó stílusban. Ekkor már tudtam, hogy mindent a televízión keresztül kapunk, azt is, hogy hogyan kell viselkedni.
2013. nov. 14. 21:46
 9/13 A kérdező kommentje:

Más is rájött, nem csak én!

[link]

Ha nem kritizáljuk ezeket a TV műsor kínálatokat akkor 100 év múlva se lesz változás!

2013. nov. 15. 09:43
 10/13 anonim ***** válasza:
A televízió csak következmény. Őket a profit hajtja, azt adnak, amit keres a nép. Ezt keresi. Ilyen oktatás, ilyen gazdasági viszonyok, de főleg ilyen mentalitás mellett ez nem meglepő. Azt sem árt tudni, hogy ezek mind összefüggnek.
2013. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!