Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldre költözöttek! Mi...

Külföldre költözöttek! Mi hiányzik nektek legjobban Magyarországról és melyik országba költöztetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

A túrórudi és a Fütyülős. Szerencsére nyílt egy magyar bolt a városban 2 évvel a költözésem után. Addig kartonszámra hordtuk ki a rudit ahányszor csak valaki hazament.

:D

2010. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
a Haza!
2010. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
semmi, örülök h megszabadultam, ne ciccelj, nem azért menekültem el onnan h aztán hiányozzon pl fecó
2010. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Valaki mondja meg nekem, hogy miért vagyok hazaáruló csak azért mert elköltöztem Vancouverbe? A hazaárulás fogalom tudtommal azt jelenti, hogy valaki a kormányzat ellen dolgozik, titkokat ad el az ország ellenségeinek.


A nagyon erős szavak dobálásával, az árpádsávos zászlók lengetésével, a fekete ruhákkal csak egy dolgot értek el: még többen mennek el. Nem az én bajom...

2010. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ki szolt neked? :D
2010. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

20:07

Miért beszélsz Magyarul, ha utálod e földet?

2010. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van magyar bolt de ott minden jóval drágább mint "otthon". Tehát ha itthon vagyok, irány a Metro ééésss túró rudi karton:D Nem bántam meg Innsbruckot, egyszer mindenkinek el kéne ide jönnie-nagyon adja a hangulat!
2010. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kaják, tárgyak nem hiányoznak, azok pótolhatóak más dolgokkal. Nekem a családom, barátaim hiányoznak.

Én Spanyolországban vagyok.

És itt nincs magyar bolt. BÁr lehet Madridban vagy Barcelonában már nyílt ilyesmi.

2010. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi a párommal Londonba költöztünk a nyáron, de csak 2,5 hónapig bírtuk, és hazajöttünk. Minden hiányzott, ami itthon van, de leginkább a szeretteink. A magyar ételek is hiányoztak, ott főleg a gyors kajákra mentek rá az emberek, levesek és főzelékek nagyon ritkák.
2010. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én egy évig éltem külföldön, különböző országokban.

Bármerre jártam a kaja, legfőképpen a leves hiányzott, persze a szeretteim mellett!

2010. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!