Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » El lehet szakítani a barátnőme...

El lehet szakítani a barátnőmet attól a nőtől?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hova tegyem fel a kérdést, de végül ide tettem, mert nekem a barátnőm olyan, mint a testvérem. A barátnőm 16 éves, gimnazista. A közös barátnőnk elvitte őt egyszer egy buliba, ahol megismert egy leszbikus 27 éves nőt. A nő teljesen levette a lábáról a viselkedésével és a barátnőm azt hiszem, belezúgott lány létére. Először komolyabban msn-en kezdtek el beszélni, majd találkoztak és azóta csomó időt töltenek együtt. Az a nő befűzte a barátnőmet. Arról mesél, hogy már megcsókolta és hogy többet érez iránta barátságnál. Eddig nem tudtam, hogy vannak ilyen gondolatati és ez most teljesen váratlanul ért. Én, mint barátnő, próbáltam vele elbeszélgetni erről, de ő nem nagyon fogadja el a lelki prédikációmat. Azért ez elég durva, nem? Délutánonként is elmegy ahhoz a csajhoz, közben azt mondja a szüleinek, hogy velem vagy a többi barátjával van. Ez a kapcsolat minden szempontból teljesen abnormális. Az a csaj teljesen behálózta, olyan züllött, nincs munkája, egyedül él és a barátnőm teszi boldoggá. Fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem..eleve egy alig 16 éves egy 27 éves leszbikus csajjal elég durva. Ha megtudnák a szülei, biztos kitagadnák, a csajt meg feljelentenék. De most mit csináljak? Már gyerekkorunk óta bnők vagyunk, de ebben a helyzetben érzem, hogy tennem kéne valamit, mert hazudozik összevissza, nem tanul, ráadásul azzal a csajjal még füvezett is. Szóljak a szüleinek? Próbáljam rávenni, hogy fejezze be vagy esetleg azt a nőt keressem meg?

egy elkeseredett barátnő


2009. nov. 18. 13:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Max a szüleinek szólj, bár akárhogyan is avatkozol közbe, azzal számolnod kell, hogy a barátságát mindenképp elveszíted.
2009. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szoljal a szuloknek mindenkepp! Ha a szulok intelligens emberek, akkor nagyon halasak lesznek neked azert, hogy megmondtad nekik az igazat, hogy a lanyuk nem is veled van delutanonkent...stb.

Amikor a lany elmegy a leszbi nohoz, te menjel oda a szulokhoz, es mondd meg nekik amit ide leirtal. Halasak lesznek!

2009. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te nem tudsz tenni semmit. Csakis saját magán tud segiteni, majd amikor csalódik akkor rájön, de addig hiába tömöd a fejét, mert csak esetleg összevesztek.Ennyit fogsz elérni. Szerintem..Probáld meg mégyegszer neki elmagyarázni a tényeket, adjál tanácsokat h akkor legalább jérjon suliba és tanuljon és ha akkor sem sikerül akkor tovább ne firtasd, majd egyszer rájön
2009. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
de basszus én nem akarok "áruló" lenni..tuti megölne, ha megtudná, hogy elmondtam és én is szarul érezném magam, de nem veszi észre, hogy ez az egész helyzet nem normális.
2009. nov. 18. 13:53
 5/41 anonim ***** válasza:
95%
Szólni szólhatsz a szüleinek, de úgyhogy ne derüljön ki h te voltál.Vagyis esetleg csak szólsz h nézzenek utánna h merre jár, mert nem veled van..vagy tiszta véletlenül szóld el magad a szülei előtt, akkor esetleg nem lesz akkora a harag, de beszéld meg a szülőkkel midnenképp h ne mondják el a lánynak, ha akarod a barátságát
2009. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%

Most mi a gond? Az hogy a barátnőd leszbikus?Vagy az hogy füvezett is? Vagy az hogy mostanában kevesebbet vagy vele?

Ha leszbikus akkor azellen nem tudsz mit tenni, és a szülei sem

2009. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%

Szólj a szülőknek. Ha leszbikus, akkor sem egy olyan nővel kellene kezdenie, aki "lehúzza". Lehet, hogy a barátnőd kiakad rád, de amint rájön, hogy jót akartál neki (és jót is tettél vele), oda fog menni hozzád bocsánatot kérni.

lyen ügyet semmiképp ne tarts magadban!

2009. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
de nem leszbikus. érdekes, fél éve még kizárólag a fiúk érdekelték, elítélte az ilyesmit. miért, szerinted az normális, ha egy 16 éves lányt behálózza egy 27 éves leszbikus nő és teljesen felborul az élete? nem tudtam, hogy manapság ez a normális viselkedés a 16 éveseknél. én 20 vagyok, elfogadom, ha valaki a saját nemét szereti, de a barátnőmnél ez egy teljesen komplikált szituáció.
2009. nov. 18. 14:20
 9/41 anonim ***** válasza:
Boritékolom hogy a barátnő nem fog bocsánatot kérni!
2009. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Hány olyan pasi van aki titkolta/titkolja a másságát ,és épp ezért megházasodott, sőt még gyereket is csinált

Ha nem leszbikus akkor nem hiszem hogy rendszeresen szexelne azzal a 27 éves nővel

2009. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!