Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Embereken akarok segíteni!...

Embereken akarok segíteni! Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Nem szociális munkás a szakmám, milyen lehetőségeim vannak amivel tudok az embereken segíteni? Vannak-e valamilyen közösségek, társaságok akik ilyenekkel foglalkoznak, esetleg van-e innen valaki aki ilyesmit mível?

2013. nov. 16. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinyitod a szemed, és egyből látni fogod, hogy kiken kell segítened.
2013. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van abba valamit amit írsz. Ezt megfogadom. Viszont egy szervezeten keresztül méghatékonyabban tudnám csinálni azt amit szeretnék.
2013. nov. 16. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Adományozhatsz, felhívod a Vörös keresztet vagy google-ben kicsit utánanézel, hogy milyen alapítványok vannak, esetleg személyesen keresel fel nehéz helyzetű családokat.
2013. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik Házon kívülben volt egy ilyen "szervezeten keresztül" történet, nagyon nem győzött meg, semmit nem kapott a nő.

[link]

2013. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


én megértelek, bennem is vannak ilyen érzések. Remélem, sikerül találnod egy jó helyet! én egyszer hámoztam répát a krisnásoknál a hajléktalanok ebédjéhez, de azt hiszem, inkább hátráltattam őket. :)

2013. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is valami :D De tettél valamit. Én igazából ahogy tudok véradásra járok meg a munkámban amit tudok jól csinálok, azzal is segítek az emberiségen. Nekem eddig ez van de még valami beleférne.
2013. nov. 16. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a linket, pontoztalak :)
2013. nov. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!