Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban mennyire...

Franciaországban mennyire utálják az arabokat?

Figyelt kérdés
Arab-magyar keverék vagyok, és nemsokára Franciaországba költözünk egy évre, Marseille-be. Mennyire fognak megkülömböztetni, hogy arab vagyok?

2013. nov. 17. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Franciaország -gyarmatai miatt- tele van arabbal!

Nem fogsz feltűnni, de nem fognak szeretni sem!

2013. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha a szüleid jó állással rendelkeznek, és éppen hiány van abban a szakmában, és fogják tudni alkalmazni, akkor jól fogtok járni. A dolgos, szorgalmas embereket sehol sem utálják, csak a segélyen élő, a népen, nemzeten élősködőket utálják, nem csak Franciaországban. Minden országban, Nem kívánatos az ott létük azoknak a személyeknek akik nem dolgoznak.!!!!

Gondolom egyet értesz vele.

Senki sem azért dolgozik, gürizik, hogy másnak, a semmitevéséért bármit is juttasson.

2013. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írod, arab-magyar vagy. A szüleid Beszélik a francia nyelvet, és te? Milyen nyelven kommunikáltok a magyaron és az arab nyelven kívül?
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Marseille-ben egyáltalán nem leszel feltűnő, elég sok az arab, teljesen lepukkant város.
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátom, szintén arab-magyar, ő is kiköltözött, jól érzi magát, diplomát szerzett, dolgozik.

Előítéletesek mindenhol vannak, sok magyar is valószínűleg annyit tud a francia arabokról, hogy tüntetnek a segélyért, nyilván lesznek akik ránézésre velük azonosítanak, ahogy itt is sokan egy barnább emberről elsőre mindenfélét gondolnak.

2013. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Á, de hogy is. Én nagyon szeretem más nemzet fiait, lányait, a beszédüket, az akcuntusukat, mindenkit aki tisztességesen él. Persze , hogy a magyarok között is van egy csomó léhütő, ezért óva intelek, mit ahogyan a szüleid is teszik, gondolom, ne hogy rossz társaságba keveredj.!

Sok sikert, boldogságot kívánok, Neked és a kedves családodnak!

Ha lesz időd kérlek adj infót majd, hogy hogyan érzed, érzitek magatokat ott a külhonban. OkÉ?

2013. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyám beszél franciául középfokon, apám semmit se tud én meg utálom a franciát. Akkor inkább a provanszál....
2013. nov. 18. 06:03
 8/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:
44%

Hát francia nélkül persze fel fogsz tűnni. Ne aggódj, legalább annyian vannak, akik minden bevándorlót fel akarnak karolni, mint azok, akik legszívesebben a tengerbe dobálnák őket.

A franciát én is utálom... meg a franciákat is. De akkor minek odamenni?

2013. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
à mon avis, vous avez inventé cette histoire :)
2013. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!