Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 2013....

Miért van az, hogy 2013. november 17-én a Budapest-Kecskemét-Szeged vasút vonalon délután 18:00 óra után minimum kb.20-30 embernek per vagonban a mocskos vonat folyosó padlóján ülve, állva, hasalva, gebeszkedve kellett utaznunk?

Figyelt kérdés
Kifizettük a jegyet az utazásért, pont úgy mint, azok az utasok akik bent ültek a puha meleg is koszos vonat fotelekben a kabinokban. De nekünk mégis el kellett viselni, hogy ki ki szatyron ülve, törökülésben, guggolva a retkes, mocskos vonat folyóson gimnasztikázzunk különböző vadidegen fiúkkal férfiakkal, értem ezalatt, hogy ötszázszor hozzánk dörgölőznek főleg férfiak, hogy végigmehessenek a vonat folyosóján a WC-re és leszállni vagy csak úgy hogy nőkhöz hozzá érhessenek, lassan felér ez egy szexuális zaklatással ami a MÁV vonatokon történik ebben a tumultusban. Főleg hogy a vagonban ahol én kínlódtam a "tüzes" folyosón szinte kivétel nélkül nők, lány nemű diákok voltunk. Ismét köszönjük MÁV, hogy a vonat folyosón a földön a mocsokban utazhattam,hogy ott ehettem, meg is fájdult a lábam a guggolásban, köszi hogy még egy könyvet se tudtam olvasni mert a folyosón nincs lámpa. Na de ingyenes internetet sem kaptam a mobiltelefonomra a MÁV Budapest- Kecskemét- Szeged vonalon, így nettezni sem tudtam a mobiltelefonom segítségével. Kedvemre unatkozhattam, a tüzes retkes folyosón sorstársaimmal, szépen elegánsan felöltözve, egy kis guggolás utáni lábfájással megfüszerezve.

2013. nov. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te írtál ki több kérdést is a vonatkésésekkel kapcsolatban? Vasárnaponként? :D Mióta vonatozol? Hozzászokhatna a liberális lelked már. Hiába háborogsz, nem lesz jobb, örülj annak, ami van. Ennél csak rosszabb lesz. És ez vér komoly.
2013. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennél már nem lehet rosszabb!

Csak jobb! Várom, mindnyájan várjuk a változást, egészen addig míg én, és a gyerekeim, meg a gyerekeim gyerekei a MÁV-val utaznak! Várjuk a változást, ha kell a végtelenségig várjuk, de mi legalább várjuk, és szóvá tesszük, nem sunyin elhallgatjuk és a holnap felé vesszük az irányt, mintha misem történt volna, mintha természetes volna ez az emberekhez nem méltó utazási állapot!

2013. nov. 17. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis, őszintén, ki, kik hoznának változást a MÁV-nál? Elárulom: senki. Fizetett politikai bérencek. Komaság, ismeretség alapján kerülnek oda, vasúti tapasztalat nélkül. Lehet, hogy cégvezetésből van tapasztalatuk, viszont nincs lojalitásuk a MÁV iránt. Szerinted ha egy igazgató véletlenül megtalálja a kérdésed, érdekelni fogja? Nem. Nagyon hangzatos, amiket írsz, egyet is értek velük, mert tényleg nem állapot már, ami a MÁV-nál, de nem csak, máshol is ami van. Nem lesz jobb a helyzet, barátkozz meg a gondolattal. Mert akik tehetnének ellene, az az érdekük ellen szólna.
2013. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez Magyarisztán! Soha az életben nem lesz itt még Szlovénia sem, nem hogy Ausztria. Amúgy néha nekem is eszembe jut, hogy van valami a muszlim világban néhol használt férfi-női vagonokban...
2013. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!