Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nektek mi a kedvenc városotok?

Nektek mi a kedvenc városotok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, melyikben laknátok szívesen. Remélem jó helyre írtam ki.

2013. okt. 4. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Magyarorszagon csak Budapest, videki varosok is szepek de a videki emberek kikeszitenek.


Ha barhol a vilagon lakhatnek, akkor valami vedett kingston-i villat valasztanek szerintem.

2013. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én eléggé Írország mániás vagyok... :D Nekem két kedvenc városom van ott: Cork és Galway...

Mo.-n meg a Balaton környéke olyan amit szeretek bár nem szivesen járok oda /sok a német.../.

2013. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Toronto,London,Seoul,Tokyo <3
2013. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Pécs, Sopron, MOHÁCS (na jó, vicceltem..:D)

Prága, Stuttgart :)

2013. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nagyon sok szép hely van a világban :) Nehéz lenne felsorolni,hisz rengeteg olyan van amit nem is ismerünk,de gyönyörű.


Most így hirtelen Heidelberg jut az eszembe/ Németország/ illetve Hallstatt /Ausztria/ Mindkettő gyönyörű hely !!!!

2013. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) De még írhattok nyugodtan :D Akik meg írtak nagyon köszöm, hogy értelmes válaszokat tudtak adni, ment a zöld kéz :)
2013. okt. 4. 20:39
 7/14 anonim válasza:
Jelenleg Bp-n lakok és szeretek is itt lakni, de szívesen laknék Sydneyben, Melbourneben, Tokioban, Szöulban és Szingapúrban is pár hónapig/évig.
2013. okt. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
MO-n Sopron, illetve a Balaton-felvidek, kulfoldon Praga vagy Barcelona.
2013. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Magyarországon csak és kizárólag Budapest, vidéki városok ahogy vannak szarok, kihaltak... :( Külföldön meg inkább valamilyen világvárosban pl: New York, Los Angeles, London. Az biztos, hogy Párizsba biztos,hogy nem. :)
2013. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Magyarországon csakis Budapest, a zöldövezetben.


Külföldön is olyan várost választanék ahol közel van a központ ahol mindent megkaphatok / dolgozhatok, de a házam zöldövezetben, nyugodt helyen lenne.

2013. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!