Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rendszerváltás előttig...

A rendszerváltás előttig tényleg kötelező volt orosz gyerekekkel levelezni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt kötelező, de lehetett. A lányomnak is volt levelező társa, és nagyon jól megértették egymást. Ő akart a kislánnyal levelezni, nem kötelezte rá senki. Sőt, levelezett egy NDK-s kislánnyal is. Azzal meg is látogatták egymást.
2013. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt kötelező.

Emlékszem egy plakátra, amin nemzetközi barátkeresésre buzdítottak, és valami gyerek volt rajta, Szergej vagy mi. Szóval ez valami kampány féleség volt, de a környékünkön nem ismertem senkit, aki levelezett volna bárkivel is.

2013. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Levelezni nem volt kötelező, de általános iskolában oroszul tanulni igen. Még én is tanultam. Sok orosz háborús, partizános film volt a TV - ben, azon az egy csatornán. Szóval akkor ők voltak az, ami ma a Nyugat. Így meg úgy a Szovjetunió, Ki tud többet a Szovjetunióról című vetélkedő.
2013. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!