Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön megéri nyelvtanárnak...

Külföldön megéri nyelvtanárnak menni?

Figyelt kérdés
Összesen 6 nyelvet beszélek, de mivel angol nyelvterületre mennék tanárnak, ezért az angol nem hiszem hogy nagyon számítana. Szerintetek megéri, vagy maradjak itthon?

2013. nov. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ahol el tudsz helyezkedni, és mellette nem csak hogy többet keresel, de jól is érzed magad, azt válaszd.

Vannak papírjaid, hogy taníthatsz nyelveket? Úgy tudom ha kimész külföldre, nem minden országban fogadják el. Meg kell érdeklődni, és szerintem én kimennék a helyedben.

2013. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődj, szerezz információt arról az országról, ahova menni szeretnél.


A külföldre való menés lehet egy nagy siker is, de akár egy nagy melléfogás is. Ezért kell minél többet megtudni arról a helyről, ahova menni készülsz.

2013. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj, ha ajánlottak állást. Max. honosítanod kell. De ott jobban fizetnek,mint nálunk. Mondja neked egy nyelvtanár.
2013. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Németben jól keresnek az angol nyelvtanárok. Ha meg franciát, spanyolt, vagy olaszt is tudsz hozzá, akkor nagyon megéri.
2013. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Franciaországban nagyon keresettek azok a tanárok, akik anyanyelvi szinten beszélik az angolt, de franciául is tudnak.

Azért keresnek jól, mert főleg olyan felnőtteket teníthatnak, akiknek nagyon jó állásuk van, de az angolt - ami lasan elengedhetetlen a továbbjutáshoz - az egyetem óta nem használták. Ezek a "cadres"-ok jól fizetnek. Megengedhetik maguknak, és fontos is nekik!

2013. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!