Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozom, jól...

Külföldön dolgozom, jól keresek még sem lehetek önmagam. Otthon szűkösen de az voltam aki. Már nem érzem jól itt magam, utálom az osztrákokat. Van itt olyan ki volt külföldön és hasonlóan érezte a dolgokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 13:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azt érzem hogy elegem van a f..szrágó se..gnyaló osztrák majmokból és inkább nem kell a pénzük,dugják fel maguknak.Otthon vár a szerelmem,haza megyek és otthon dolgozom lesz..arom.Itt úgy érzem kihasználnak és nem lehetek önmagam,mézes mázasak velem itt,de ez csak a felszín,felszínes az..ar az egész.Nem akarom tovább megjátszani magam.
2013. júl. 12. 13:54
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem az ti mit tennétek?Otthon is találnék munkát,igaz nem 350 ezerért,de 150-ért igen.De viszont cserében otthon vár a szívetek választotja.
2013. júl. 12. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel valakit rajtad kívül? Bocs de ez van, ne rinyálj hanem lépj, vagy fogd be és tűrj.
2013. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 13:58



Nem tudsz olvasni?Nem azt kérdeztem érdekel e.Ha nem érdekel ne írj ide.Leírtam mi a szitu.Otthon vár a szerelmem és találnék munkát is.Az volt a kérdésem mit csinálnátok....

2013. júl. 12. 14:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is külföldön dolgozom, és már az első nap rájöttem, hogy semmivel sem jobb a munkahely mint otthon. Itt kint is van sz*rkavarás, a főnök egyre több hülyeséget talál ki, itt sem igazán becsülnek meg. Akárcsak otthon. De nekem nem mindegy hogy 100 ezer forintért ba**ogatnak vagy 1300 fontért..

Ha neked eleged van, és haza akarsz menni, akkor mi a kérdés. Menj haza, és élj otthon. Az osztrákoknak teljesen mindegy hogy te hol fogsz élni, hiszen 1 ember kilép 100 ember menne a helyére.

2013. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 14:01



Éppen ez az hogy nekem sem mindegy mennyit keresek,ezért is nehéz döntés,de már a f..szom kivan ezekkel a barmokkal.Úgy alapjáraton a szemellenzős felszínes osztrákokkal.A szemedbe mézes mázas sz..r madzagok,a hátad mögött kitduja mit pofáznak.

2013. júl. 12. 14:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinálnék? El se indulnék kintre.. Esetleg annyi hogy megvennék egy vadi új kocsit, meg motort, és hazahoznám, ezért mennék ki csak.

De maga a pénzért nem, mert nem elégszer mondom hogy hülyeség kimenni nem ér annyit

2013. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
szerintem maradj.
2013. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szedj össze amennyit csak tudj, és hozd haza a pénzt. Itthon legalább az itthoni kereseted mellett lenne valamennyi plusz, amivel a váratlan kiadásokat könnyedén lehetne fedezni, és 1-2 pluszt is meg tudsz venni.
2013. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te ismered a körülményeidet. Ha megélsz akkor is, ha 150ezret keresel (például nincs havi 200ezer forint törlesztésed), akkor gyere haza! Ha mindenképp muszáj 350ezret keresned, akkor meg próbálj megbarátkozni a helyzettel, esetleg keress a környezetedben más magyarokat.
2013. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!