Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai huszonévesek miért a...

A mai huszonévesek miért a számítógépek előtt ülve akarnak párkapcsolatokat ápolni? Igazában a mai világban hol van erre lehetősége egy fiatalnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én például a munkám miatt próbálkozok az internetes párkereséssel mert nagyon időm nincs elmenni szórakozni sem a beosztásaim végett, plusz egyre kevesebb barátom is van mert mind vagy dolgoznak vagy épp már elmentek teljesen máshová lakni, élni.
2013. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Racska1974 válasza:
Nem hiszem, hogy ez kizárólagos. Én inkább úgy tekinteném, hogy ez egy plusz lehetőség az ismerkedésre. Vannak előnyei és hátrányai is mint minden másnak. De számtalan helyen lehet a kapcsolatokat ápolni vagy úgy kapcsolatokat létesíteni. Könyvtár, uszoda, rendezvények....
2013. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én általános jelenségként jegyzem ezt meg.Nagyon sok esetben hallok ilyen problémákról. Személy szerint engem nem érint,de a nálam fiatalabbaknak nagy probléma a párkapcsolatok kialakítása,és annak fenntartása.

Nagyon szétszóródtak a fiatalok a világban,és a korábbi kapcsolatok nem működnek,újakat meg nem mindenki tud könnyen kialakítani.

2013. nov. 20. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a személyes kapcsolatokban elég nagy mélyrepülés van manapság :( Másik probléma, hogy a fiatal munkanélküliséggel karöltve a fiatalok ahelyett, hogy munkahelyen, a nagy betűs életben próbálgatnák magukat, ülnek otthon a gép és tévé előtt mint munkanélküliek. Csak az álmodozás marad. Ez persze egynél többtényezős dolog, de a válság után az előtte is rossz körülményű családok gyerekeinek lehetőségei még gyatrábbak. Sajnos tudom miről beszélek :(( Egyébként tényleg lehet egy pénzügyi oka is amiért az interneten akarnak párkapcsolatot ápolni. Így nem kell szembesülni utazási költségekkel, ha beülsz valahová az is pénzbe kerül, a bulizás sem olcsó, meg akkor még valahogy jussál haza utána (taxi kts/benzin kts).
2013. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a net egy óriási lehetőség az ismerkedésre ! Egy átlag ember mozgástere annyi hogy felkel bemegy dolgozni ,hazamegy, alszik. Ez alatt hány ismerkedési lehetőség van ? Kb egy sem. A buszon elég cinkes leszólítgatni vadidegeneket, a melóhelyen meg gyakran csak foglaltak, korban nem összeillők és hülyék vannak, no meg a munkahelyi kapcsolat elég veszélyes.

A neten meg bárhol élő emberekkel tudsz ismerkedni nem csak a vonulási útvonalad mentén élőkkel.Nagyobb a halmaz amiből válogathatsz. Egyből látod ha független ,nem kell felesleges köröket futni "van barátod,akarsz ismerkedni ?" kérdéseket feltenni. Látod a kinézetét magasság ,kg ,érdeklődés, és sokkal fesztelenebbül el lehet beszélgetni mint személyesen. Szóval van egy előválasztási lehetőséged sokkal nagyobb merítésből és cikis kínos helyzetek nélkül.

Persze vannak kamusok és játékosok akik csak szórakoznak ,de tapasztalattal ki lehet őket szűrni. Találkozni személyesen úgyis csak sok napos csetelés után érdemes.Ha meg nem tetszik ,akkor ott van még több ezer lehetőség..

2013. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!