Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az élet Gyálon? Gyál...

Milyen az élet Gyálon? Gyál melyik részén érdemes lakást vásárolni? Gondolok ilyenre hogy, közbiztonság, csendes környezet, ami kifejezetten fiatalos csendes környezet. Egyébként kinek mi a véleménye Gyálról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éve (születésem óta) lakok Gyálon, és meg kell hagyni; szeretek itt lakni. Elég csendes városnak ismerem, bár én alapból nem vagyok bulis fajta. Kedvelem, mivel itt csend és nyugi van, de max. fél óra felmenni Pestre, ahol azért van élet is.
2013. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Bárhová, csak oda ne menj.Ide se: Vecsés, Gyál, Ecser, Maglód, Gyömrő, Monor.


Katasztrófa.

2013. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Gyállal konkrétan semmi baj nincs, nem veszélyesebb, mint akárhol máshol lenne.
2013. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlod ezeket a településeket? Sok a betörés, lopás? Ahol most élek inkább a cigányság alpári viselkedése a legrosszabb . Illetve a munkahelyek folyamatos megszűnése jelenti a problémát.
2013. nov. 22. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Gyálon nagyon sokat javult a közbiztonság, nyugis, csendes, barátságos is :)
2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!