Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten a VII. kerületi...

Budapesten a VII. kerületi Nefelejcs utcában ill. utcánál milyen a közbiztonság, illetve a környezet? Van vmi park a közelben? A keleti pályaudvartól mennyi idő?

Figyelt kérdés
Valószínű ott fogunk kivenni egy albit, nekem a 3.kerületbe, a barátomnak a 11.kerületbe kell eljutni, úgy néztem, hogy kb 3/4 óra mindkettőnknek. Ismeri valaki azt a környéket, és tudná kicsit jellemezni? :)
2010. júl. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, szerintem nem a legjobb környék, bár évek óta nem jártam arra. A Keletitől csak pár percre van.
2010. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem sem a legjobb környék. Kb. a VII. kerület közepe ha a nagykörúton kívüli részt nézzük. A városliget közel van, de ez nem javít semmit a megítélésemen.
2010. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontosabban a Nefelejcs és a Garay utca sarkán leszünk.

És még annyi, hogy mennyire zajos, illetve sok arrafelé a cigány meg a csöves?

2010. júl. 27. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy utcával közelebb lakok a dózsához, mint az albérleted, és szerintem semmi para nincs a környéken. éjjel viszonylag csendes (ez relatív, persze), sokat szoktam arrafele gyalogolni, hajnalban is buliból, kocsmából hazafele, és mindíg egyben hazaértem:D. a garay téren marha jó az a piac-üzletközpont szerűség, 2 gyógyszertár van a közelben, egy a thökölyn, egy a garay téren, csomó éjjelnappali, rengeteg kocsma, ruhabolt, turkáló, gyrosos, troli, busz, stb minden ami kell. cigányok vannak, de ne aggódj mert minden be van kamerázva.
2010. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja amit még nem írtam, hogy a keletitől gyalog kb 5 perc, park csak a városliget van a közelbe, de van a garay plaza egyik oldalán egy egész frankó, de nem túl nagy tér, játszótérrel, padokkal bokrokkal, elzárva a forgalomtól.
2010. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!