Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom leállítani az...

Hogyan tudom leállítani az idióta szomszédom, aki ellopja a slagomat, a gereblyémet a kertből (nem azért hogy neki legyen hanem, azért hogy nekem ne legyen) stb stb stb?

Figyelt kérdés

Összekaszabolja a fáimat aztán a levágott darabokat odab@ssza nekem, összeszaratja a kutyájával a kertem, ha lezárom a kertet, eltolja hogy beférjen a kutya, összszemeteli a kertem, csikket elhajigálja (a fa lépcsőhzban is! )?

Valószínű irigy mert azt hiszi két év külföldi meló után milliomos vagyok és ki akar nyomni innen hogy ő legyen a menő a Keleti kocsijával. Akkor se köszönt mikor pár éve hazaállítottam a Nyugati céges kocsimmal, csak akkor kezdett megint köszönni, mikor visszaadtam.

Amolyan hasitasinemkérkódot figura....


2009. nov. 21. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz rendes kerítést?
2009. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
rakd tele szögesdróttal a kertet úgy, hogy a fűben eltűnjön.. ha ő nem is érzi meg, a kutyája kárán fog tanulni
2009. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Költözz el! Semmit nem tudsz vele tenni, az ilyen élete végéig nyírja az embert!
2009. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Vedd fel videóra, amint a kertedben ügyködik, aztán irány a rendőrség: magánlaksértés, lopás, birtokháborítás, ilyesmi.
2009. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
55%
Én megütném.
2009. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó nagy kutya.

Ismerősünknhöz folyton átjártak és fürödtek a medencéjében. Egyik nap hazaállított egy jól megtermett kaukázusi juhásszal, utána senki sem próbálkozott.

2009. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én kettéfejelném... de most az ilyen embert kellene elvinni és szó nélkül tarkónlőni...
2009. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
81:44 - Idióta vagy! Miért a szegény kutyát bátnsa a kérdező, amikor semmiről se tehet? Utálom az ilyen embereket... -,- Amúgy egy jó kerítés, vagy egy nagy kutya jól jöhet. Vagy esetleg lődd pofán gázpisztollyal, mert "betörőnek hiszed"...
2009. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is a gázpisztoly, nagy termetű kutya, feljelentés szentháromságban hiszek:)
2009. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hat a gazpisztoly mega tarkonloves nam hangzik rosszul.

Azert en a rendorsege biznam. de mi lehet a bizonyitek.

Jo lhangzi ka vedd fel videora de koltsek penzt kamerara meg vezessem az aramot csak miatta oda? A szogesdrottol meg en sem tudom hasznalni a kertet. Nem azert van hogy o elvezkedjen.

Mivel lehet foljelenteni es hogy bizonyitom?

Nem akartok jonni bulizni?? ;-)

2009. nov. 22. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!