Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szomszédom meleg...

Mit tegyek a szomszédom meleg és mindig át hallatszik az akció és ez engem nagyon idegesít. Pedig már szóltam nekik többször is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 10:08
1 2 3
 1/25 Zaemon válasza:
29%
Én megverném. De komolyan. Engem addig nem zavarnak a homik, amíg nem látom, nem hallom és nem is érzékelem semmilyen módon az ő fajtalankodásukat (mert amit ők csinálnak, az az). Úgyhogy vegyél egy bézbolzütőt és fenyítsd be őket!
2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
60%
2. vagyok, ahanyszor csak tudod kuld ra a zsarukat csendzavarasert!!!
2011. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Bocsi, de nem piszkosul mindegy, hogy homok vagy heterok?

Mert a szomszéd srác k.urváit se volt jobb hallgatni. Fogsz egy sodrófát, és addig ütöd a falat (érted, a FALAT és nem az EMBERT), amíg észre nem veszik magukat. Ez nálunk bevált.

2011. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Mit számít az, hogy meleg? Ha hetero lenne, ugyanúgy zavarna a nyögése, nem? Ettől függetlenül még jó nagy paraszt, ha többszöri kérésre sem veszi lejjebb a hangerőt, de az is igaz, hogy sok házban a hangszigetelés elég gyér és az ember azért nem fog fapofával szexelni.
2011. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha más csinálná, az is áthallatszana. Invesztálj be egy hangszigetelést arra a falra.
2011. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
hát én biztos nem fogok hang szigetelésre költeni legalább 1000x lett szólva nekik ütögetve a fal szóval már tényleg be vagyok pöccenve ez már lassan fél éve megy rendszeresen és már a páromat is idegesíti.
2011. aug. 17. 10:34
 7/25 conTroll ***** válasza:
96%
kérd meg, hogy 69ezzenek, akkor tömve a szájuk, vagy vegyél füldugót, 150ft az obiban.
2011. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Szerintünk ezek a megoldások, egyébként meg azt csinálsz, amit akarsz.
2011. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Neveld meg fa testápolóval, de nem azért mert meleg, hanem mert bunkó. Minket se hallani az asszonnyal a szomszéd szobában.
2011. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hát nem tudom lehet beszélek a többi szomszéddal mert őket is zavarja és együttes erővel valami teszünk
2011. aug. 17. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!