Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni azzal ha...

Mit tudnék csinálni azzal ha utálnak az osztálytársaim? Várom a válaszokat.

Figyelt kérdés
Nagyon sokan utálnak az osztályból és nem tudom hogy miért... én úgy gondolom, hogy nem csináltam semmit, én soha nem bántottam őket.. van egy barátnőm akivel jóba vagyunk nagyon, de az a baj hogy az osztályba csak mi ketten vagyunk akik egymás között megbeszélnek mindent... a többiek mindig mindent együtt csinálnak és minket soha nem avatnak bele, soha nem hívnak sehova..most is lesz egy buli ahova megy mindenki, fiúk és lányok, a volt legjobb barátommal együtt, aki a volt legjobb barátnőmmel van nagyon jóba, és engem ez nagyon zavar és nem tudom mit csinálhatnék... mindig azzal jönnek hogy én utánozom őket , és ez csak azért van mert véletlen ugyanolyan felsőt vettem mint amilyen a volt legjobb barátnőmnek van (de ez már mellékes, mivel miután én elkezdtem hordani, azután ő is rögtön , addig meg persze nem is látta rajta senki, és hát igen én utánozom...) A volt legjobb barátnőm próbál mindenkit ellenem fordítani és ezért utálnak sokan az osztályból... nem tudom mit csináljak, remélem tudtok segíteni.(próbáltam érthetően írni)

2013. dec. 3. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!