Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az új osztálytársaim nagyon...

Az új osztálytársaim nagyon mások tőlem és nem akarok hozzájuk beilleszkedni. Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy az a program hogy a suliban mindenki vetít a másiknak és enyelegnek majd hazaérve a Facebook-on mindenki szid mindenkit (főként azt aki nem tett semmi rosszat) Én hozzá vagyok szokva hogy a régi osztályban mindenki jóban volt mindenkivel és együtt mentünk hülyülni és mindenki egyenlő volt. Viszont az új osztályomban csak az megy hogy az emberek kihasználják egymást, egy csatatér. Voltam olyan hülye hogy kommenteltem a face csoportban hogy kész az infó házim. Kikönyörögték hogy rakjam fel, én direkt figyelmeztettem őket hogy a szerzőt írják át, de nem tették. Majd mikor oda érkeztünk és lebuktunk mindenki összefogott ellenem hogy mentsék a saját bőrüket. Ha bedobok egy programot vagy hogy mit kéne csinálni akkor le vagyok oltva, de ők viszont nem akarnak semmit. Van egy két normális ember, de ők meg meg akarnak felelni a beképzelt önjelölt császároknak.

Én már vártam a középsulit, de nem így képzeltem el. Én élményeket szeretnék, mert szerintem az a kor amiben most vagyok részben erről szól, de senki sincs aki a különböző dolgokban benne lenne. Ha van is akkor az fél hogy kicikizik. Ne értsetek félre, nem vagyok visszahúzódó, sőt! És iskolát sem akarok robbantani, csak nem akarom hogy egy befásult zombiként kelljen élnem a mindennapjaim, akit csak a párzás és a ruhák foglalkoztatnak. Mit gondoltok? Váltsak iskolát?

15/F


2013. okt. 25. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz azzal a pár normális gyerekkel az osztályból.Sokkal jobban jársz,lesz kivel hülyülni,elmenni valahova stb.,meg az sokkal jobban be tud illeszkedni bárhova akinek vannak barátai,sőt a csajoknál is jó pont.
2013. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amikor középiskolába jártam akkor is hasonló volt a helyzet, sőt most a munkahelyemen is, ahonnan most rúgtak ki... átérzem a helyzetedet, de nyugi leérettségiztem és drukkolok neked, biztos vagyok benne hogy sikerülni fog!
2013. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, de én úgy akarok hogy legyen mit mesélni az unokáknak. Ne egy unalmas életem legyen.
2013. okt. 25. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem a legmenőbbek közé tartozol az nem jelent semmit. Akkor leszel egy senki ha nem lesznek barátaid. Én se tartozom a legmenőbbek közé,de vannak barátaim akikkel el tudunk menni bulizni,sportolni,vagy akárhova,és hidd el így is lesz mit mesélni :D pl én randikon ilyen sztorikat mesélek el,hogy megnevettessem a csajokat és bejön ! :D
2013. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És 15 és 60 éves korod között nem csinálsz semmit csak suliba jársz 45 éven keresztül?
2013. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Nekem ugyanez a problémám,csak annyiban más a helyzetem,hogy iskolát váltottam őszi szünet után (kollégiumot nem bírtam).

Egyébként nem tudsz a régi osztálytársaiddal/barátaiddal beszélgetni,találkozni? Én ezt teszem...habár próbálok a normálisabbakkal barátkozni,de még sokszor ők is cikiznek.

15/L

2014. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ez azóta semmit sem változott. Az iskolába még mindig idióták vesznek körbe. Nem cikiznek, de nem velük lógok szünetben. Igazából az volt a gondom hogy már vártam a középsulit és úgy képzeltem el, hogy egy csomó embert megismerek és eljárunk ide-oda és különböző élményeket szerzünk. Viszont itt megy a Facebook fight.

Viszont azóta nem érdekel, mert eszembe jutott hogy nekem van egy nagyon kedves és jó baráti társaságom akik nagyjából azonos érdeklődési körrel rendelkeznek mint és, és vannak olyan idióták is.

Utolsó! Neked sok szerencsét :D

2014. jan. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!