Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan emberekkel/családokkal...

Olyan emberekkel/családokkal szeretnék megismerkedni, akik természetközeli, spirituális életre vágynak! Van itt ilyen, vagy ha nem, hol keresgéljek?

Figyelt kérdés

Leginkább kisebb gyerekes családok vagy egyedülálló szülők érdekelnek, mert nekem is van gyerekem. Az az álmom, hogy egy közösséget hozzak létre, ami a természetes életről és ennek spirituális megéléséről szól. Már nézelődtem létező közösségek között, de eddig azt tapasztaltam, hogy ezek vagy nagyon zártak, vagy túl lagymatagok az emberek: csak beszélnek, de nem akarnak lépni. Sajnos az ismerőseim között senki sincs, akinek hasonló céljai lennének, ezért próbálok itt keresgélni...

Várom a jelentkezőket /ötleteket!



2013. dec. 3. 16:05
 1/3 anonim válasza:
Hát az én apukám is ilyen spirituális életet él (elváltak a szüleim). ő egyébként jógázik és nem egy nagyon zárt közösség bárki kapcsolódhat hozzájuk. Egyébként bármilyen sokan vannak általában ismerik egymást rendezvényekről jógaórákról, sőt még nemzetközileg is vannak ismerősei, nagyon harmónikusan él, nem eszik húst , meditál ilyesmi. olyan szép a közösség mindenki szeretettel fordul egymáshoz stb.
2013. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ. És ennek a közösségnek van neve is?
2013. dec. 5. 10:31
 3/3 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem Kőrösi Csoma Sándor Jóga egyesület.
2013. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!