Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a barátod/férje...

Volt már, hogy a barátod/férjed előtted verekedett? Miért? Elvárod bizonyos helyzetekben?

Figyelt kérdés

Fantáziálni én is tudok, remélem ezzel mindent el is mondtam.

Én például még sosem verekedtem mióta van barátnőm(előtte sem), talán 2x volt olyan helyzet amikor talán ütnöm kellett volna.


2013. dec. 8. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy várom el, nem az óvodában vagyunk.
2013. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Elvárom, hogy ne verekedjen, hanem normál ember módjára oldja meg a konfliktusait, elvégre nem egy ősemberbe szerettem bele.
2013. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát ...... én egyszer megcsapkodtam egy fiatal 20 éves kis barmot, miután fellökte a babakocsit(és neki állt feljebb) amibe a kislányom volt.akkor elvàrtam volna hogy odavàgjon neki vagy kettőt férfi létére de mivel nem tette ezért kénytelen voltam én megtenni nő létemre. Nem tett jot a házasságunknak de túl tudott lépni rajta . Ez van, ha szükséges akkor igenis oda kell tenni magad nem azon gondolkodni ő mit gondolhat.
2013. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ha mondjuk a másik üt előbb akkor ne üssön vissza?

Vagy pl ahogy a 3-as írta a babakocsis esetnél, ha a másiknak áll feljebb,holott ő a hibás akkor azért szerintem nem illem meg ész kérdése,hogy hogy oldjuk meg.

2013. dec. 8. 14:28
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Remélem, hogy 3-as nem az a tipikus magától eltelt anyuka, merthogy ő szült, és berakhatja a babakocsit oda, ahol a leginkább útban van, aztán még ő háborog, ha fellökik... elég gyakran látni ilyet. :)
2013. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen sajnos és lehetőleg pitiáner dolgokért, például hogy valaki beszólt. Tök ciki és kellemetlen volt, égett miatta a képem.
2013. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

De ha mondjuk a másik üt előbb akkor ne üssön vissza?


De!

Ha a másik üt,akkor védje meg magát!

De szerintem ezt egy kisgyerek is tudja.....

2013. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes módon bizonyos embertípusok olyan helyzetbe eleve nem kerülnek, hogy vissza kelljen ütni. Mert a konfliktust előbb észlelik és idejében kihátrálnak belőle, vagy verbálisan elintézik.

Olyan férjnek nem örülnék, akinek annyira nincs helyzetfelismerő képessége, hogy eljut a "visszaütök" fázisig.

2013. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az enyém még nem verekedett. Elvárni akkor várnám el, ha vki az én, vagy a jövőben a gyerekem fizikai épségét veszélyeztetné, és nem ítélném el nyilván akkor sem, ha magát védené meg. De holmi kis beszólások miatt ne üssön.


Egyébként a párom az a típus, aki ütne, ha szükség van rá. Sőt... ugyan azért tudja kontrollálni magát, de néha vannak dühkezelési problémái - nem velem kapcsolatban, hanem akkor, ha beszólnak neki vagy vki keresztbe tesz neki. Látom rajta ilyenkor a düht. De szerencsére azért tud magának megálljt parancsolni.

2013. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig még egyetlen barátom sem verekedett (soha, a kisiskolás kor - 10 év - után), a ferjem sem.


Ha verekedne (vagy bármelyik is megtette volna), az OK lenne az azonnali szakításra, mert egy agresszív emberrel nem akarok semmiféle kapcsolatot.


Még a verekedös anyukát is primitivnek tartom, jogosan fel lehetett volna jelenti garázdaságért.

2013. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!