Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pál Feri szokott melegekről...

Pál Feri szokott melegekről beszélni?

Figyelt kérdés
Sok előadását hallgattam már, de melegekről még sosem beszélt, vagy csak nagyon keveset. Pedig rendszeresen beszél párkapcsolatokról meg minden. Érdekelne mi a véleménye a meleg kapcsolatokról. Főleg fiú-fiú kapcsolatokról, házasságról. (Én is meleg vagyok.)

2013. dec. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem kérdezed meg tőle személyesen?
2013. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ki a lótúró az a Pál Feri?
2013. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként bármennyire is egy szent ember, ha az egyház nem fogadná el a melegek esküvőjét, ő sem tarthatna esküvőt szerintem....
2013. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zgyzgy ***** válasza:
Kérj tőle időpontot. Megéri.
2013. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Itt beszél a melegségről: http://www.youtube.com/watch?v=20glWx4zmmM

Ezért is háborodtam fel, amikor megkapta a díjat. Bár lehet, hogy nem kellett volna, mert szerintem csak tudatlanságból mond ilyen káros hazugságokat a kérdésről. Különösen sajnálom, ha jó emberek jó indulattal tesznek/szólnak rosszat például a melegségről.

2013. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ebben igazság! Az viszont nem igaz, hogy ne lenne tartós kapcsolat melegek közt. Ismerek olyan párokat, akik évek óta élettársi kapcsolatban élnek. Viszont a heteroszexuálisoknál is egyre több a válás, vagy a rövidtávú kapcsolatok.

Lehet, hogy pszicho-szocioszexuális fejlődésben volt probléma, de ha a társadalom nem fogadja el az embert úgy, ahogy van, és folyamatos nyomást helyez rá, azzal traumatizálja. Nem hogy nem oldja meg a problémákat, hanem még sokkal nagyobb sérüléseket okoz, mint ami állítólag a szexuális orientáció kialakulását eredményezte, még azokat tetézi, akár öngyilkosságig is ellökhetik az illetőt a minden áron változtatni akarással. Az egyháznak inkább itt van a felelőssége, amit nem akar belátni, mert előrébb való neki a politikai hatalomszerzés, hogy az igazság és jóság színeiben tündököljön, mint hogy az érintetteket eközben teljesen tönkreteszi.

2013. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!